1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chwilowy zanik dźwięku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Professor Chaos, Marzec 18, 2013.

1. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam.

Od wczoraj mam pewien problem. Mianowicie na chwilę znika dźwięk. Trwa to dosłownie 3-4 sekundy, po czym wszystko wraca do normy.
    Pierwszy raz zdarzyło się to wczoraj podczas grania w GTA IV. Dzisiaj w głównym menu Xboxa (po ok. 3h grania). Wyłączyłem RDR, wyciągam płytkę, zamykam napęd, przełączam między kartami w menu i nagle cisza. Minęły 3-4 sekundy i dźwięk działa z powrotem.
    Dziwne. Nie ruszałem kabli, nic w ogóle nie robiłem z konsolą. Wszystko jest tak jak zawsze. Konsola podłączona przez HDMI do Philips 40 PFL5507K/12. HDMI przesyła zarówno obraz jak i dźwięk. Dziwne żeby nagle zanikał sam dźwięk na kilka sekund. Czyżby coś z konsolą?

Z góry dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    no wiesz. z konsolą, kablem, badź TV. eliminuj po kolei. zmien kabel, podlacz pod inny tv.

4. stephanomorales

stephanomorales Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SOPOT/TORUŃ
    Miałem u siebie podobne objawy i winnym okazał się być kabel HDMI, po wymianie wszystko ustało, najlepiej przepnij kabel od jakiegoś innego sprzętu i sprawdź czy będzie grało;)

Wczytywanie...

Poleć forum