1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

chyba czeka mnie wymiana kosci nand pomocy:(:(

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adamsdg2831, Czerwiec 13, 2010.

1. adamsdg2831

adamsdg2831 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich mam powazny problem:(. Mam w konsoli JTAG'a przechodząc z XBR na freeboot'a poprzez XELL'a używając updflash.bin. Po tej operacji konsolka nie uruchamia się.Po podłączeniu lpt prubie wgrania spowrotem XBR kicha :( NIE WYKRYWA NAND.
    Co proponujecie na szczęście mam zgrany oryginalny nand może by tak skombinować z jakiejś innej konsoli nand i go przylutować ??

a może da rade zastosować . cart mógł bym z niego startować zamiast z oryginalnego nanda??:confused::confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    chcesz to moge sprobowac to postawic.

4. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    trzeba bylo sie nie bawic to by nic sie nie stalo! szukajcie a znajdziecie.

5. adamsdg2831

adamsdg2831 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolego ABaddone szukam jakiegos rozwiązania gdybym nie mial o tym zielonego pojecia ani nie robił tego juz którys tam raz z koleji to bym sie z pewnoscia za to nie brał wiec daruj sobie takie odpowiedzi w stylu szkajcie a znajdzieci bo uwierz mi szukam i nie ograniczam sie do stron tylko polsko jezycznych i stwierdzam ze bardzo mało jest poastów z podobnym problemem a w zadnym nie ma konkretnej odpowiedzi ...powracając do tematu

pomogło by wlutowanie innego nanda z innej konsoli w wgranie mu bina orginalnego tego co mi zostal po tym dajmy na to wylutowanym nandzie????\

Wczytywanie...

Poleć forum