1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chyba rod

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez chomik24, Grudzień 7, 2011.

1. chomik24

chomik24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema grałem sobie w skyrima i przy wczytywaniu save'a konsola non stop czytała pendrajwa więc ją wyłączyłem (nadal do sieci podpięta) no i po 2 h powiedziano mi że coś tam miga podchodze i patrzę a tam non stop pendrajw miga (odczyt/zapis) pomimo ze konsola nie chodzi.

Włączam konsole a tu chyba 4 czerwone diody i nic na ekranie się nie pojawiło . Zrobiłem twardy reset ( zasilanie) odpalam jeszcze raz wszystko chodzi ....

Czy to jednorazowy błąd czy może coś to oznaczać

(falcon 2008 - końcówka )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Konrado87

Konrado87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wolin
    Moja konsola juz raz przerabiala rroda ale wtedy wyslalem do serwisu na naprawe, po dwoch miesiacach znowu rrod ale pomoglo schlodzenie plyty glownej
    tzn. najpier konsola byla na parapecie zimnym i lekko otwartym oknie ale to na dlugo nie pomoglo, wiec wpadlem na zabujczy pomysl i wsadzilem konsole na piec
    minut do zamrazarki. po wyjeciu odrazu taka lodowata podlaczylem. Efekt niesamowity, rrodda nie mam juz od kilku tygodni a konsola czasem chodzi po kilka godzin

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @UP no to moje gratulacje że konsola w ogóle się odpaliła, niesamowite techniki naprawy macie w Wolinie.....
    Konsola czasem chodzi po kilka godzin... hmm to i tak wyczyn na skalę światową bo moja konsola działa bez zarzutu po kilkanaście godzin bez zająknięcia..

@Chomik24
    mój pendrive (tak jak twój) ma diodę i używa jej do pokazania Ci że się komunikuje z konsolą. Jeśli pobierałeś grę z marketplace i masz włączon opcję "pobieranie w tle" (czy jakoś tak) to pendrive może dawać oznaki życia.
    Zresztą mój pendrive z tego co zauważyłem kilka razy też się świecił po wyłączeniu konsoli mimo że nie jestem podpięty do LIVE"a. Nie trwało to jednak dłużej niż minutę po wyłączeniu konsoli.
    Ale dlaczego RROD Ci wyskoczył to nie wiem

Wczytywanie...

Poleć forum