1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Chytry dwa razy traci.

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez idler73, Grudzień 24, 2013.

1. idler73

idler73 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam serdecznie, od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym (?) posiadaczem Xbox360 Slim. Konsola była lekko używana, oraz jest "dziewicą", żadnych przeróbek, żadnego grzebania w elektronice (plomby całe), sprzedawca też zaufany. Konsola jest w posiadaniu syna, ja od czasu do czasu wskakuję na jakąś gierkę. Problem pojawił się, kiedy zakupiłem na aukcji kinecta, konsola go nie widzi, brak jakiejkolwiek reakcji, nie świecą się żadne diody. Na zdrowy chłopski rozum, coś może być uszkodzone, albo kinect, albo konsola. Będę wdzięczny za wszelkie inne sugestie (np. jak przeprowadzić reset konsoli). Pozdrawiam bardzo serdecznie, wesołych świąt, Marcin i Dawid.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Obstawiam kinect lub wejście od konsoli jest uwalone.

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    na początku podłącz kinecta do innej konsoli (jeżeli masz możliwość) i zobacz czy będzie jakaś reakcja, wtedy będzie wiadomo czy kinect czy konsola

5. idler73

idler73 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dziękuję serdecznie, sprawdzę po świętach.

Wczytywanie...

Poleć forum