1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciągłe problemy z nagraniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ThePafcio, Marzec 13, 2014.

1. ThePafcio

ThePafcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bolesławiec, Jelenia Góra, Poland, Poland
    Witam kupiłem w sklepie nagrywarkę Ihas124 E, ponieważ gdy pytałem się o rewizję B powiedzieli, że już nie produkują i że to E to najnowsza wersja. Jednak nie kupiłem jej i sprawdziłem że na allegro 124 rev B sięga już ponad 200 zł więc zdecydowałem się kupić E. Jednak gry próbuję zaktualizować sterowniki to wyskakuje że już są najnowsze, a pokazuje że są z 2006 roku. Zostawiłem to zacząłem nagrywać grę. Abgx'a ustawiłem według poradnika na stronie i ustawienia Imgburna też z tego poradnika. Prędkość daję 2.4x. Płyty to verbatim. I właśnie przy 49% weryfikacji wyskakuje błąd Failed to Read Sectors. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Znalazłem też jakiś program Burnermax 0.15 więc go użyłem. Ale cały czas to samo. Dodam, że nie kupię 124 rev B bo ponad 200 zł na nagrywarke to wg mnie zdzierstwo. Co mam zrobić? Straciłem już duużo płyt. Dodam że Xbox jest świeżo przywieziony z serwisu tj. nowy laser, nowa przeróbka (wcześniej LT 2.0) więc nie ma problemów z czytaniem płyt. Teraz mam LT 3.0. Jak to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. ThePafcio

ThePafcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bolesławiec, Jelenia Góra, Poland, Poland
    Tylko że ja mam teraz ihasa 124 rev E i to sie dzieje co napisałem.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nagraj prędkością x4

Ustaw buffor w IMGburnie na 512

Wczytywanie...

Poleć forum