1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciągłe zwiechy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gronczek, Grudzień 3, 2009.

1. gronczek

gronczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawa wygląda tak, włączam sobie wczoraj spokojnie klocka jak co wieczór i nagle się wiesza (już na dashu) i wydać takie czerwone paseczki w niektórych miejscach na ekranie. Nie ma ROD'a i wcześniej tez nie było, może ktoś ma jakiś pomysł, przeczytałem w kilku miejscach, że xbox już na śmieci :mad: jeżeli nie wiecie o co chodzi to prosiłbym o adres jakiegoś dobrego serwisu w warszawie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gybek

Gybek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem tak samo tylko że bez pasków. Pomoże ci wymiana pasty pod procesorem i grafiką a bynajmniej powinna ale to może zwiastować RRODa. Jak wymienisz pastę i dalej się będzie zacinał to nie kombinuj daj do naprawy.

4. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Nie masz ROD'a narazie, ale najprawdopodobniej się zbliża, więc jak nie masz gwaranji to zostaje tylko zanieść x-klocka do serwisu, ale gdzie jest jakiś dobry w Warszawie niestety nie mam pojęcia.

Wczytywanie...

Poleć forum