1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciasteczka?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mchudy, Wrzesień 25, 2013.

1. mchudy

mchudy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Cześć

Ostatnimi czasy zamula mi konsola. Długo się wczytują gry itp. Jakoś nie chodzi tak płynnie jak kiedyś. Mam Slimkę.

Jak dzwoniłem do Microsoftu z reklamacją padów to przy okazji zapytałem o tą konsolę czemu tak może zamulać. Powiedział mi operator żebym usunął ciasteczka w konsoli chociaż teraz ni cholery nie pamiętam jak to zrobić. Czy takie coś mi pomoże? Czy co można z tym faktem zrobić?

Dodam że mam gry na dysku (kupowałem na allegro) także jakiś sposób żeby był który nie uszkodzi tych gier bądź ich nie usunie.

Żeby ta konsola zaczęła znowu śmigać :)

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. diesel1511

diesel1511 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przylaczam sie do pytania, mi rowniez moja slimka bardzo przymula.

4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Wyczysc pamięć podreczna konsoli

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

Poleć forum