1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cicha aktualizacja i oflagowanie konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamilradom1910R, Listopad 20, 2011.

1. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Ostatnio nieświadomie zaktualizowałem grę tą cichą aktualizacją. Stało się to przy FIFIE 12. Teraz jestem cały czas offline. W MW3 mogłem grać wcześniej offline teraz już nie mogę. Dziś sprawdzałem i mam flagę. Nie ma już dla mnie ratunku żadnego ?? Jestem już skazany na bana ?? Na stronie c4eva piszą że problemy występują u niektórych osób, które nie mają zmodowanych konsol tak że być może microsoft coś z tym zrobi i to cofnie. Jeżeli tak się nie stanie to na live już nie pogram ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Na razie jesteś oflagowany i bana nie masz, ale przy najbliższej okazji możesz go dostać, lub też nie są osoby, które grają na LIVE z flagą i mają się dobrze.

4. bartlomiejfisz2

bartlomiejfisz2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra a jak jutro kupuję xboxa slim, przerobię go to co mam robić/ w jakie gry grać, żeby nie być niedaj boże oflagowanym?
    Czy mogę grać online czy nie.
    Dodam, że żadnych piratów jeszcze nie ściągałem :)

5. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    nie graj online przynajmniej narazie

6. kulbon

kulbon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    Zaraz, zaraz, można oflagować konsole grając w fife12 ? Przecież ona nie ma ani xgd3 ani AP2.5 więc nie wprowadzajcie zamętu.
    Chyba że ktoś potwierdził aktualizację i nadpisało mu dae.bin to wtedy zagranie w gry z ap2.5 lub xgd3 wiąże się z oflagowaniem. W gry xgd2 można śmiało grać!

7. kamilradom1910R

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    No niestety wyskoczyła aktualizacja gry i ją potwierdziłem. Fifa 12 oczywiście. Nie doczytałem że Microsoft aktualizuje te tablice no i pech chciał że mnie oflagowało niestety jak później już offline chciałem zagrać w mw3

8. Shinoku

Shinoku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Ale to nie jest od Fify tylko aktualizacja mu się pobrała w tle ...
    @batłomiejfisz2
    Ja na twoim miejscu bym się wstrzymał. Kup konsolę pograj trochę w orginały, bo jak przerobisz to na razie, do wyjścia LT 3.0 nie radzę grać, chyba że chcesz mieć flagę. Pobierzesz najnowszy dash który wyjdzie niebawem, bez obawy że cię zbanuje bo nikt nie wie co ten dash może w sobie mieć. Wgrasz sobie NEW dasha zaraz po tym jak wyjdzie dash to będzie LT 3.0 i jedziesz przerabiasz slimke od razu na 3.0 i grasz na live ;)

9. Azazel0603

Azazel0603 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Puławy
    Witam!
    Jezeli neta mam z sieci lokalnej to czy grajac na LANIE nie na live tez mnie moga oflagowac?

10. Crazy80

Crazy80 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam konsolę slim przerobioną lt2.0 i po podlączeniu do neta zlapalem ta cicha aktualizacje bo przestaly mi chodzic gry xgd3. Czy to oznacza ze moja konsola tez zostala oflagowana albo dostalem bana (jak sprawdzic czy jest oflagowana albo czy mam bana)?

11. kamilradom1910R

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Najprawdopodobniej oflagowałeś skoro wyskoczyła Ci informacja że płyta nie obsługiwana przy XGD3. Ja sprawdzałem programem XVal. Jedni mówią, że jest wiarygodny inni że nie. Dla mnie jest bo sprawdzałem nie na jednej konsoli. Ogólnie w konsoli zmienia się wartość encryted X. Ja tam gram z flagą online i nic mi się nie dzieje. Dostanę bana to sprzedam ją i kupię inną. Proste.

Wczytywanie...

Poleć forum