1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cicha aktualizacja?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ex1995, Grudzień 16, 2013.

1. ex1995

ex1995 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    LubaczĂłw, Poland
    Witam serdecznie.
    Posiadam pewne pytanko, jak sprawdzić czy moja konsola posiada cichą aktualizację? Przeróbka i dash lt 2.0 16537. Konsolę kupiłem używaną od użytkownika na allegro, posiadam pewne kopie zapasowe np Crysis 2 i Dirt 2 działają ale posiadam też takie gry jak Gears of War 3 oraz np Dishonored i po podłączeniu płyty wyskakuje komunikat pt; dysk nie jest obsługiwany lub by przeczyścić ściereczką. Może jakieś rady, z góry dziękuje :)
    PS. Nie posiadam nagrywarki by sprawdzić z nagraniem płyty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    "posiadam też takie gry jak Gears of War 3 oraz np Dishonored " - a wiesz może pod jakie LT były nagrywane ;) ?

4. ex1995

ex1995 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    LubaczĂłw, Poland
    właśnie tu jest problem, nie mam zielonego pojęcia. To samo jest jeżeli chodzi o battlefield 3, i far cry 3 ale patrzyłem, że far cry i bf posiada zabezpieczenia XGD3 także facet mógł nagrać je źle, ale z takim dishonored XGD2 są problemy. niestety nie mam jak sprawdzić, może ktoś coś o dashu powie czy jest on z "cichej aktualizacji" czy coś :p

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Być może jest to wina dasha.
    Znalazłem taki cytat
    Ty akurat posiadasz 16537 i LT 2.0, więc możliwe, że dlatego ci gry nie działają. Chociaż nie wykluczam, że mogłeś tą cichą aktualizację również złapać.

6. ex1995

ex1995 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    LubaczĂłw, Poland
  7. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Jeśli masz LT 2.0, a gry są nagrane pod LT 3.0, to nie masz szans ich uruchomić :) Z tego co wiem LT 2.0 było juz bezpieczne, więc nie powinien złapać żadnej cichej aktualki.

8. ex1995

ex1995 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    LubaczĂłw, Poland
    jutro sprawdzę z http://xboxforum.pl/artykuly-31/jak-zrobic-zeby-gry-xgd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975/ i napiszę co i jak ;P

Edit// robiłem z title update i również nici, ten sam komunikat ''dysk nie jest obsługiwany'' lub by przetrzeć ;P

Wczytywanie...

Poleć forum