1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

cicha aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez b62006, Listopad 30, 2011.

1. b62006

b62006 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wczoraj przerobiłem konsole na lt20 i standard nowe gierki zablokowane bo dostałem cichą aktualizację wiem musze czekać na lt+30 ale nie w tym proble mam pytanko czy jak zgrałem sobie na płytki np.nfs albo battlefield3 i blackopsy to to po wgraniu nowego lt+30 musze je wypalać jeszcze raz???? a jak tak to dlaczego .czy tamte co mam nagrane nie pójdą???

2. Lotnik421 Xbox One

3. xMakosPLx

xMakosPLx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak, wszystkie gry z AP będzie trzeba wypalić na nowo, wszystkie nowe gry mają ap.

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk

4. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Do końca nie wiadomo aczkolwiek jeżeli tak to szkoda bo mam już pokaźną serie gier i jakoś nie widzi mi się ich nagrywać na nowo :p (pamiętaj że będziesz musial nagrywać te gry które mają zabezpieczenie AP 2.5 czyli te nowsze gierki ... jezeli oczywiście będzie podana taka informacja że trzeba nagrywać ponownie...) Pozdrawiam.

5. raph

raph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. b62006

b62006 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra ok ale czy trzeba je ściągać na nowo czy jak??? bo jestem raczej zielony w tym temacie czy po prostu trzeba będzie przed procesem wypalania coś tam w gierce dodać lub zmienić

7. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
Wczytywanie...

Poleć forum