1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cicha aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xtdpiotr, Maj 25, 2012.

1. xtdpiotr

xtdpiotr Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam prosbe,posłuchałem idiote i podłaczyłem 360 pod neta bo chciałem pobrac sterowniki by konsola odtwarzała mi dvix i xvid,pobrało mi cicha aktualizacje i teraz gry takie jak np forza 4 nie chodza mi mam lt 2.0,, wyskakuje ze płyta nie obsługiwana,czy jest mozliwos by ta gra chodziła mi bez przegrywania ja ponownie,czy mozna przywrócic lub zainstalowac poprzedniego dasza 13 ..cos tam ..i czy jest to prawda zeby ponownie nie przegrywac gier to wystarczy wmontowac chipa RGH i nie wazne jak jest płyta nagrana to wszystkie gry z płyty bedą chodzic mi bez problemu

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    no po problemie nie będzie bo gry nadal nie będą mu działać te co ma.

Przerób na LT+ 3.0 i wypal te gry jeszcze raz.Przed wypaleniem przepuść grę przez abgx 1.0.6 aby gra była spatchowana na LT+ 3.0. Jeżeli chcesz grać dalej na LT+ 2.0 to będziesz musiał cofnąć topologie w obrazach gier i wypalić ponownie.

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dogrywasz TU:
    http://xboxforum.pl/artykuly-206/po...-gry-xgd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975/

Albo wgrywasz LT 3.0 i nagrywasz zgodnie z poradnikiem z sygnatury.

Wczytywanie...

Poleć forum