1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cicha aktualka,czyżby blokowała i wave9?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez InTheViper, Listopad 25, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. InTheViper

InTheViper Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    C:WINDOWS/SYSTEM 32
    Wczoraj zaryzykowalem i uruchomiłem gta 4 online,dzisjaj patrzę gry mi nie działają ok ale ku mojemu zdziwieniu gra xgd3 modern warfare 3 działa jakim cudem?

dodam włączam nfs hot pursuit 2010 mówię no to nie ma xgd3 a tu patrzę błąd wywala a wczoraj normalnie chodziła a gra ma wave 9.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mk89

mk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nowy Sącz
    był temat o cichej aktualizacji

4. tomek_ns

tomek_ns Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Nowa Sarzyna/Rzeszów
    Nikt nigdzie nie powiedział, że blokowane są tylko gry XGD3. "Blokowane" jest wszystko z AP25, czyli normalne, nic w tym dziwnego... Z Modern Warfare zgłaszane był przypadki, że raz działa, a raz nie.

5. Pucek3110

Pucek3110 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na stronie c4 coś pisali o tym że ms wyłącza ap25 z mw3 czy coś takiego o ile dobrze zrozumiałem. A tobie nfhp nie działa bo ta gra też ma to zabezpieczenie ap 25

6. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Po cichej aktualizacji nie dzialaja gry z XGD3 i AP2.5. Temat o niczym i to w dodatku w zlym dziale.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum