1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciche aktualizacje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawelzawadzki, Listopad 19, 2011.

1. pawelzawadzki

pawelzawadzki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, czy może ktoś mi wyjaśnić taka zależność, mianowicie ostatnio dużo się pisze na temat cichych aktualizacji i może ktoś mi pomoże ponieważ gdy włączam grę Forza 4 to mi wyskakuje komunikat że płyta jest nieobsługiwana a wcześniej ta gra mi chodziła, tak samo jest z nowym Batmanem, Need for Speedem i Assassinem.
    A takie gry jak Dead Island, CoD Modern Warfare 3, Gears of War 3, Dirt 3 działaj mi bez problemu.
    Z tego co czytałem to jeżeli ściągneło mi te cichą aktualizacje to żadna z w/w gier nie powinna mi chodzić ponieważ tak jak przeczytałem nie powinny chodzic gry z AP 2.5 i XGD3.
    Proszę mi wyjaśnić dlaczego tak jest

dzieki i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeVil666

DeVil666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie dzialaja tylko gry z XGD3 z AP 2.5 dzialaja na forum jest zamieszczony tutorial jak to ugryzc

4. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. pawelzawadzki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ale gry CoD Modern Warfare 3, Gears of War 3 chyba też w takim razie nie powinny działać?
    jak możesz podaj linka do tego tutoriala

6. pawelzawadzki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie zauważyłem że już dodałeś
    dzięki

7. pawelzawadzki

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak wyjdzie nowy LT to jest szansa że rozwiąże problem tych cichych aktualizacji?bo ja z tych tutoriali nic nie rozumiem, fajnie jak by ktoś to wyjaśnił łopatologicznie:)może ktoś coś wie? i czy mniej więcej wiadomo kiedy pojawi sie nowy LT

Wczytywanie...

Poleć forum