1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cichszy Xbox

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez szkodnikPL, Marzec 6, 2011.

1. szkodnikPL

szkodnikPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

mam Falcona, który wiadomo jest trochę głośny, czy są sposoby na jego "wyciszenie"?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Nie wiem czemu mówisz że falcon jest głośny , po pierwsze masz dysk jak nie to do kup i będzie o niebo lepiej bo to napęd jest źródłem największego hałasu , po drugie rozkręć konsole i ją wyczyść ja jak zobaczyłem ile kurzu było na wentylatorach to nie wierzyłem że to jeszcze się kręci , mój falcon chodzi tak jak PC ( oczywiście gra z dysku ) ale muszę się przyznać że nie mam zbyt cichego PC ;p , jednak nawet przy oglądaniu filmów na x czy graniu w nocy nie przeszkadza

4. szkodnikPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Rozkręcałem go ostatnio i przedmuchałem sprężonym powietrzem i przetarłem szmatką wentylatory. Do tego pędzelkiem poczyściłem wszystko. Myślałem, o zmianie wentyli na jakieś cichsze. Gram z dysku, bo inaczej nie da się wytrzymać.

5. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Poczytaj kilka artykułów o wyciszaniu komputera, tutaj będzie podobnie. Jednak pamiętaj, że wyciszając komputer zazwyczaj polepsza się chłodzenie. Możesz zastosować mniej hałaśliwe wentylatory. Niedawno opracowałem pewne wypracowanie na ten temat, wiele informacji/poradników/produktów jest w internecie, wszystko znajdziesz w google wpisując "Wyciszanie komputera".

6. szkodnikPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Myślę o wymianie wentyli na Fander Roxo Ultra Silent 60mm lub SilentiumPC Zephyr 60. Jest jakiś sens? Do tego można dorzucić jeszcze jeden by wciągał zimne powietrze.

7. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    bo jest glosny , przy moim falconie gowno daje granie z dysku bo te wentylatory chodza glosniej niz ten naped ;]

8. szkodnikPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale w sumie mógłbym kupić też wentyle Whisper, ale są strasznie głośne,a mój X360 się nie grzeje za bardzo.

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    szukaj wentyli nidec, fabrycznie montowane w xbox. Sa cichsze jak delty.

10. szkodnikPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak właśnie wiem, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć.

11. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    no moj xbox ostatnio po 12 godzinach grania byl letni :)

a jakie jeszcze polecacie oprocz nidec'ow ? bo powoli szalu dostaje takie larmo :/

12. szkodnikPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie o to chodzi, że czasami nie da się wytrzymać. Znalazłem użytkownika, który ma na sprzedaż nidecki i napisałem do niego. Czekam na odpowiedź. :) Whispery są kilka decybeli cichsze, ale za to mają znacznie większy przepływ.

13. Zielok

Zielok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym ożywić temat. Otóż, mój Xbox jest z 2006 roku, jednak napęd został niedawno zmieniony na najnowszego LiteON'a. Wersja bez HDMI, podłączona jednak kablem D-Sub do Bravii, obraz wygląda elegancko.
    Jedynym mankamentem, który pozostał jest strasznie głośna praca tej maszyny. I mam pytanie - które wentylatorki robią największy hałas? I co ewentualnie zrobić, aby było dobrze i cicho?
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Wczytywanie...

Poleć forum