1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciekawa Aukcja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qqq, Marzec 17, 2010.

1. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    OKAZJA!! XBOX PREMIUM 120GB+I.X MEGA-SOFT PREZENT (964211950) - Aukcje internetowe Allegro

Co sadzicie o tej aukcji? Jestem zainteresowany wlasnie XBOXEM. Patrz a tutaj taka aukcja. Dziwna. Cena TYLKO 599zł a co oferują. Data produkcji 2009 ( czyli JASPER ) przerobka najnowsza+ dysk 120GB+ PAD. Cos podejrzana cena jak na takie coś. Moge prosic o obczajenie tego. Dzieki kazdemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Speed911

Speed911 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I co w tym wyjątkowego? Normalny zestaw z już nieprodukowaną wersją premium, tyle że z 120GB dyskiem (premium miała 60). Chyba, że pomyślałeś, że w zestawie są jeszcze te gry... Konsola używana, za 599. Cena normalna, jeszcze taniej sprzedają.

4. TheRamzes

TheRamzes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Moim zdaniem, "TYLKO U NAS OTRZYMASZ 15 DNI GWARANCJI NA CAŁĄ KONSOLKĘ - NIE WAŻNE CO SIĘ STANIE" a po tym czasie konsola kaput :)

5. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    ALe przecież to jest najnowsza wersja premium, bo JASPER. DYSK 60GB pewnie wyjaty i dany dokupiony dysk 120GB. Jak to jeszcze taniej daja. Ja po raz 1-wszy taka oferte widze. Pokaż te "lepsze" oferty

6. kalfas84

kalfas84 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Amsterdam / Świętochłowice
    aukcja wydaje sie normalna, cena faktycznie dosyc niska, ciekawe gdzie tkwi kruczek, nie pisze nic czy konsola byla zbanowana i odbanowana albo czy nie jest naprawiana po rrodzie :) na Twoim miejscu skontaktowalbym sie ze sprzedajacym :)

7. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    15 dni gwarancji nie ważne co się stanie:D:D To że ma najnowszy typ chłodzenia nie znaczy że był tam od początku. Fachowiec da radę to zrobić moim zdaniem. Cena jak cena. Swojego elite z 2008 sprzedałem za 550. Ja bym stawiał na to że konsola jest sporo starsza. Gadałeś ze sprzedającym na ten temat w ogóle?

8. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Nie kontaktowalem sie jeszcze. Ale jak mowicie ze sa jakies niedogodnosci to nie ma sensu. JA chce kupic cos dobrego a nie kota w worku :p

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    najnowszy typ chlodzenia? to na foto to chlodzenie z zephyrow/xenonow :p lepiej popros o tyl konsoli czy to rzeczywiscie data produkcji a nie data serwisu :p i nigdzie nie pisze ze ma HDMI :p

10. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Dexter ale zephyry mialy HDMI. Sam mialem takiego Premium :D Wygladal dokladnie tak samo. Ciekawe tylko skad ten dysk 120GB. Te premiumy mialy 20 GB.

11. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    przeciez ja to dobrze wiem :p tylko zwracam uwage ze nigdzie nie pisze ze ma hdmi :p

12. voldermort

voldermort Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tam gdzie mnie nie znajdziesz...
    Kolego najpierw zadzwoń i się wszystko spytaj czy była naprawiana itp.
    Jeżeli już dojdziesz do porozumienia zamów konsolę sprawdź wszystko czy będzie ok czy cię nie "oszukał" A jeżeli cię oszukał zadzwoń do niego zwróć konsolę jeżeli on nie zwróci ci pieniędzy idź na policję

A tu masz mały cytat:
    "Mieszkaniec gminy xxx poprzez aukcję internetową zakupił za 279 zł słuchawki.Sprzedający wysłała sprzęt,który jednak nie okazał się tym wylicytowanym.Kupujący zwrócił towar,jednak nie doczekał się pieniędzy.Poinformował o tym policję.Za oszustwo grozi sprzedającej do 8 lat wiezienia "

13. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Rezygnuje z tego :)

14. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Po co się męczyć, poza tym wydaje mi się, że ta osoba miała już wcześniej jakieś konto zawieszone na allegro, ale nie jestem pewien.

15. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Odpuść sobie, na pewno jest to konsola po serwisowa i dlatego ma taką datę :)

Wczytywanie...

Poleć forum