1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciekawa plotka na temat przerobienia...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MentallyDreamer, Grudzień 11, 2009.

1. MentallyDreamer

MentallyDreamer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toronto
    Witam serdecznie!

Dzisiaj, udając się do pewnego serwisu z celem przerobienia konsoli x360, doznałem szoku. Sprzedawca oznajmił mi, że przerabianie "klocków" jest na dzień dzisiejszy niemożliwe, ponieważ w Polsce jest to proceder zakazany, za co możemy być ścigani (oczywiście w tym serwisie kilka miesięcy temu nie było problemów z przerabianiem). Powiedział również, że nikt w moim mieście (Toruń) nie podejmie się takiego zabiegu, a wszystkie aukcje wystawione na Allegro, nawiązujące do przerabiania, są prowokacją policji.

Przeszukując to forum, jak i sieć, nie doszukałem się żadnych informacji na ten temat (może facet nawiązuje do fali banów lub boi się wjazdu na swój dobytek? ;p ).

Napiszcie mi proszę co o tym sądzicie.

Ps. Nie odsyłacie mnie również do tematów dotyczących przerabiania, ponieważ wiem na czym takowe polega i czym to grozi. Chodzi mi głównie o informacje czy facet mówił prawdę i co miał na myśli dokładnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    W czas. Ogólnie dużo było najazdów na "przerabiaczy" konsol. Na Allegro niekoniecznie wszystko to prowokacje policji, może i to prawda, ale na pewno jakaś część jest aukcjami prawdziwymi.

4. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
  5. MentallyDreamer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toronto
    Sry. nakoz za zrobienie małego zamieszania, ale powiedzcie mi, czy opłaca się teraz przerabiać i czy da radę znaleźć człowieka, który mógłby to zrobić? Czy na dzień dzisiejszy lepiej próbować na własną rękę przerabiać w domowym zaciszu? Bo w Toruniu natrafiłem na 2 serwisy, które z takich zabiegów zrezygnowały :/ Nie wiem jak z resztą i czy w ogóle istnieją ;p

6. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najlepiej wogole nie przerabiaj bo stracisz Xbox LIVE a to uwierz mi... jest do duza strata ;) Takze zastanow

7. MentallyDreamer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toronto
    Ta konsola miała głownie służyć do gry single player (korzystałem z XBL co za tym idzie "nie urzekła mnie ta historia..."). Przez sieć to gram tylko w MMO, ale to już jak wiadomo na PieCu ;) Więc teraz nie ma wyjścia jak polowanie na kogoś pewnego, który mógłby "zoperować" mojego xklocka, albo spróbować samemu. Przyznam, że jestem zaskoczony jeśli chodzi o to polowanie o_O

8. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Jak chcesz grać tylko w singlu i szkoda ci kasy na gry to sobie przerób ale lepiej nie podłączaj konsoli do neta w ogóle (z uwagi na bana). Myślę że bez problemu kogoś znajdziesz zwłaszcza w większym mieście.

Wczytywanie...

Poleć forum