1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciekawa rzecz na płycie głównej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djezzer93, Luty 6, 2010.

1. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Więc tak dziś gdy otwierałem moja konsolę gdyż niestety wyskoczył mi 3RROD, zobaczyłem na niej ciekawą rzecz Yfrog - dscf0608. Czy to jest guma czy to jest coś co jest potrzebne a nie wiem o tym .? Aha wymieniłem pastę termoprzewodzącą pod CPU I GPU jednak nie pomogło to błąd dalej ten sam ;/. Tak stwierdziłem, że błąd może wynikać z jednego przerwanego kabla łączącego wiatraczek z płytą główną, wiatraczek jeden się kręci drugi nie. Jeżeli to co jest na zdjęciu to guma to mam to usunąć? A jeżeli nie to co to jest?
    Z góry dzięki za pomocne posty.

@Edit
    Tak jeszcze dodam, że konsola była otwierana przez poprzedniego właściciela.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    to sa termopady, tylko powinny byc naklejone na RAM :p

4. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Rozumiem, a czy przyczyną roda może być to, że ten właśnie termopad tam jest i nie ma go też na ramie?

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    dokładnie tak jak u góry ale to nie w tym miejscu powinno być, raczej on nie spowodował roda

Wczytywanie...

Poleć forum