1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciekawa sprawa dotycząca Liteona. PRoBLEM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ARIS, Październik 3, 2010.

1. ARIS

ARIS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A więc, wygląda to tak konsola kupiona 2 lata temu z napędem LiteOn74850c, przerobiona z napędem Samsunga. I właśnie te dwa lata pochodził samsung tzn. ostatnio mu odwalało i nie czytal płyt. Dlatego stwierdzilem że sflas***e LiteOn(był on nie uzywany i leżał w pudełku z konsoli tzn. czysty laser nówka) I tu sie zaczyna problem poszłem do miejscowego flashera którego polecił mi znajomy i jego znajomi itd.
    Konsole oddalem im na 1 dzien i zapłaciłem za usługe 70 zł(wiem toche duzo). Xklocek pochodził z nowym napedem tylko 11 dni, a teraz każda gra uruchamia sie do momentu zagraj w grę(nie pokazuje sie obrazek jaka to gra) Dałem go na gwarancje i nic dalej to sam, panowie twierdzili że działa bo sprawdzali(lecz wg mnie cos tu nie gra)
    Moje pytanie brzmi czy padł laser czy pan flasher cos spaprał. Jeszcze jedno działaja mi tylko gry zgrane na dysk.

Wczytywanie...

Poleć forum