1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciekawe rozwiązania co do gier, tylko czy możliwe?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kjapej007, Listopad 6, 2012.

1. kjapej007

kjapej007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich

Niedawno w końcu stałem się posiadaczem xboxa 360 slim z dyskiem 250gb i kinektem. chciałbym zapytać o pewną sprawe, może ktoś już prubował, ja zamierzam niedługo zobaczyć czy taka opcja jest możliwa,

mianowicie chodzi mi o to, że niedawno gdzieś wyczytałem że jak ktoś ma konsole bez dysku tzn 4gb to ciężko jest pobrać gre z xboxlive za pomocą zdrapki, i ponoć można użyć do tego celu pendriva, max 16gb,

a więc, teoretycznie można ściągnąć i grać z pendriva, czyli na chłopski rozum dało by się tego pendriva odpalić u kolegi?
    Jeżeli tak to chyba jest opcja archiwizacji pendiva i wystawienia gry na forum (nielegalnie) gdzieś też czytałem o kopiowaniu gier na dysk komputera bo na pendriva więcej jak dwie gry nie wejdą, więc chyba jest możliwość przenoszenia kopiowania itp,

druga sprawa, wczoraj kupiłem crysis2 jako zdrapke przez e-mail ale widziałem na allegro gościa który sprzedaje gry w sposób dziwny,
    a mianowicie po zakupie gry na maila wysyła dane do zalogowania się na xboxie (utworzenie nowego profilu) wczodzi się w jakieś opcje, sprawdzałem u siebie i i u mnie też to jest jako historia pobieranych plików i przy każdej pobranej grze jest coś takiego jak pobierz ponownie i w ten sposób można gre pobrać.

Także drugie pytanko, ide sobie do kolegi loguje się na swój profil, przechodze w te opcje jak wyżej i daje mu gre za 4paka browara, tylko czy później nie zablokują mi konsoli liva itp?? w końcu moge kupić 20 gier zdrapek konsole szlag trafi, płyt nie mam kupuje drugą konsole i moge je pobrać, w końcu za to zapłaciłem, czy są jakieś chaczyki??

sposoby opisane wyżej będe testował w Niedziele 11.11.2012

chyba że ktoś już testował wcześniej sposoby opisane powyżej i wię w 100% że jest to niemożliwe to niech mnie odwiedzie od kombinowania.

Dzięki za pomoc

POZDRAWIAM

2. Lotnik421 Xbox One

3. dejm

dejm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    w zdrapkach się nie orientuję, ale tanie konta na allegro o których mówisz narażają Cie na bana i to dość mocno

4. kjapej007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no niby tak, ale nie masz wykupionego golda a gościu daje Ci swoje konto a po 24h juz nie możesz się na niego zalogować, przedchwilą crysisa 2 ze zdrapki skopiowałem na pena i w zakładce moje gry mam już 2x crysis2 więc można chyba.

5. dejm

dejm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a po 2 dniach nie możesz zalogować się na swoje konto

6. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Ciekawe rozwiązania co do gier, tylko czy możliwe?

Dejm dla czego zaciekawiles mnie wyjasnij bo co ma zdrapka ze mu zbanuja to raz ja sam kupuje konta z grami i bana nie mam

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Ciekawe rozwiązania co do gier, tylko czy możliwe?

Tak tylko zeby odpalic ta gre z twojego pendrive zytkownik musi zalogowac sie do liva na twoje konto. Bedzie to,o tyle uciazliwe, ze za kazdym razem bedzie musial sie logować. Tobie bedzie wyskakiwac, ze musisz ponownie sie salogowac podac haslo bo odzyskiwales profil na innej konsoli. Proceder pobieranie gier z kont na aukcjach,jest nielegalny i prowadzi do zablokowania konsoli oraz konta xbox live.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

8. kjapej007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    z pendriva gra nie musi mieć konta "mojego" przecież na jednej konsoli może być kilku użytkowników, stwożyłem przedchwilą nowego użytkownika podłączyłem pendriva z dysku wykasowałem crysisa i jakoś normalnie chodzi, tak więc według mnie można przegrywać gry zakupione tylko przez liva, bo z płytami raczej nie da się na oryg konsolkach, i to co teraz właśnie zauważyłem po włożeniu pena do lapka to to że miejce zajęte to full 4mb wolne choć gra miała prawie chyba 7gb czy 6 gb a pendriva mam 16gb i po otwożeniu folder jest pusty..........

ciekawi mnie jakby całego pena dodać do archiwum i później rozpakować go w jego alokacji czyli u mnie h:

Wczytywanie...

Poleć forum