1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciekawe zestawy Xbox 360 Bundle Pack w UK

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez otrihs, Marzec 6, 2010.

1. otrihs

otrihs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Ostatnimi czasy poprzez małe problemy finansowe musiałem rozstać się z przygodami związanymi z X360, sprzedałem wysłużonego Arcade'a za symboliczne 600zł:yeye:. Jednakże 'lekki' przypływ gotówki pozwolił mi na zakup nowej konsoli... jakoś dziwnie patrzeć na to puste miejsce na regale:DD.

Jako, że chciałem pograć chociaż przez chwilę bez strachu na XboxLive zdecydowałem się na kupno nowej nieprzerobionej konsoli...

A więc przechodzę do sedna sprawy, mianowicie przeglądając oferty z konsolami natknąłem się na ciekawe oferty ze strony:
    Gamestation.co.uk - Buy video games, consoles and accessories, new and pre-owned with free UK delivery

Przy dzisiejszym kursie funta (4,30zł) i ciągle umacniającej się złotówce ceny sprzętu w UK wydają mi się dosyć atrakcyjne w porównaniu do ofert z AlleDrogo... a z transportem nie będzie problemu bo raz na jakiś czas wyjeżdżam do UK jako zmiennik kierowcy ;)

Oto kilka moich propozycji z których proszę pomóc mi wybrać stosownie najlepszą ofertę:

1. Xbox 360 Arcade Console with Battlefield: Bad Company 2
    = £149.99~ 645zł-Cena gry i mamy Arcade za 500zł
    Gamestation.co.uk - Buy video games, consoles and accessories, new and pre-owned with free UK delivery

2. Xbox 360 Elite (120GB) Console with Battlefield: Bad Company 2 & Halo 3 ODST
    = £199.99~ 860zł-Gry w wartości ok. 200zł i mamy nową Elitke za 660zł

3. Xbox 360 Elite (250GB) with Final Fantasy XIII Super Elite Bundle
    = £239.99~ 1032zł

Według mnie ostatni zestaw najciekawszy, ale też najdroższy... Z drugiej jednaj strony Biała Elite + 250GB + 2pad + FF: VIII:shisha... Po prostu mnie omotała i to sie nazywa chwyt marketingowy :D

Pozdrawiam i Proszę kolegów o pomoc w wyborze, i od razu zaznaczam że kiedyś trzeba będzie przerobić konsole, a do Arcade'a dokupić dysk...:eek:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jak zobaczylem bbc2 to odrazu chcialem ci polecac, ale z drugiej strony gre zawsze zdarzysz kupic, a dysk 250gb napewno sie przyda. Bierz 3 zestaw.

4. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jeżeli zależy ci na dysku weź wersje z FF XIII, ale jeżeli nie to weź 2 wersje - 2 fajne gry na multi :)
    ps: Orientuje się ktoś jak wygląda przesyłka np takiej konsoli z UK (ceny na tej stronie są naprawdę super :D)

5. Kubillos

Kubillos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mugłby ktos napisać cene wysyłki

6. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Powiem ci tylko tyle zestaw numer 1 raczej się nie opłaca, bo za 200 złotych więcej masz dysk i jeszcze jedną fajną grę(która kosztuje ze stówę).

7. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    W Sklepie "GAME" masz nową konsole arcade za 119funtów, tyle że bez gier.

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Xbox 360 Elite (250GB) with Final Fantasy XIII Super Elite Bundle

250GB jest Ci naprawdę potrzebne? Nie wydaje mi się...

Xbox 360 Elite (120GB) Console with Battlefield: Bad Company 2 & Halo 3 ODST

2 gry; ELITE i masz te 50 funtów na 2-3 używki ;) ja jestem za tym zestawem.
    Racjonalne te 120 gb i2 gry na początek.

9. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Ten 3 zestaw to nie Elitka tylko Premiumka ale wg. bierz 2 zestaw ja bym tak zrobił :) Bo 120 GB HDD jest taki optymalny a 250 GB to troche dużo :)

Wczytywanie...

Poleć forum