1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciekawe...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez losesuas, Luty 14, 2012.

1. losesuas

losesuas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam takie pare pytań .. posiadam xboxa 360 i porysowałem sobie płyte prawdopodobnie z własnej głupoty gry battlefield 3 multiplayer ( koła wokół płyty ) , a płyta single player porysowana nie jest i stan idealny . Gdy chce pograć na multiplayer łącze się z serwerem i połączyć się nie moge .. wczytuje się w nieskończoność i nie chce wejść na serwer . Płyte czyta normalnie , nie ma żadnych innych problemów . Czy jak zainstaluję battlefielda 3 z tej porysowanej płyty to wszystko będzie okey ? Słyszałem też o naprawie płyt tzn. regeneracji . Czy ktoś z tego korzystał i jakie są tego efekty ?

Konsole posiadam od paru dni , razem z battlefieldem , płyta jest ogólnie idealna tylko są te koła .

2. Lotnik421 Xbox One

3. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    Żeby grać w multiplayer potrzebna jest pierwsza płyta druga to single. Płye możesz dać do zregenerowania sam dawałem i bajka. Pozdrawiam

4. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Było od razu zainstalować ; ]
    Zainstaluj problem może zniknie.

5. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    Tyko jak kolega pisał pierwszą ma porysowana i mu nie czyta także musi zregenerować płytkę a później zainstalować .pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum