1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciekawostka z HDMI.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kopciuch, Maj 7, 2010.

1. kopciuch

kopciuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czy zauważyliście, że jeżeli używacie kabla HDMI w X360 do podłączenia z TV i jakiegoś adaptera VGA/SCART/COMPONENT do wyprowadzenia dźwięku z konsoli to jeżeli w TV przełączycie źródło na coś innego niź konsolowe HDMI, a potem wrócicie do HDMI konsolowego to konsola się reesetuje. Myślałem, że tak konsola po prostu jest skonstruowana, ale ostatnio kupiłem oryginalny kabel HDMI z adapterem audio od Microsoftu i teraz tego problemu nie ma. Można w TV dowolnie zmieniać źródło i wracać z powrotem do HDMI od konsoli i zero resetów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    ja nie mam oryginalnego od MS a nic takiego nie mam a skaczę pomiędzy źródłami sygnału.

4. kopciuch

kopciuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A jaką masz wersję konsoli? W przypadku mojej konsoli (Falcon) i eksperymentów z 3 różnymi nieoryginalnymi kablami (2xVGA, 1 component) do wyporwadznia audio każde skakanie po źródłach sygnału, jak i odłączenie i ponowne podłączenie kabla HDMI owocowało resetem konsoli. Dopiero oryginalny adapter audio od M$ rozwiązał u mnie ten problem (kabel HDMI mam nadal nieoryginalny). Nasuwa się pytanie czy to tylko Falcony tak mają, a może tylko mój egzemplarz Falcona tak się zachowuje????

5. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    Wszystkie konsole tak mają, jak masz obraz przez hdmi i dźwięk z kabla component/composite bez obudowy.

6. Ohara

Ohara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

nie prawda bo ja tak nie mam konsola falcon, dzwiek podłączony optykiem do kina denona i hdmi do tv

7. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Jak grałem na konsoli przez monitor kablem HDMI-DVI to jak odłączyłem kabel od monitora i go podłączyłem ponownie np w celu podłączenia kompa to konsola się resetowała więc musiałem pod kompa podłączyć starego CRT ;)

8. czesido

czesido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam JASPERA i tez tak mam (HDMI nieoryginalny)

9. alan1008

alan1008 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    też tak mam ale znalazłem rozwiązanie tego problemu :) przelotka hdmi --> dvi zdała mi egzamin :D

10. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    To podłącz hdmi pod tv i przez oryginalny kabel composite/component bez obudowy wyciągnij dźwięk - po przełączeniu źródła na tv/monitorze konsola się zresetuje.

Wczytywanie...

Poleć forum