1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciekawostki końcowe w GTA IV

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Belic, Maj 5, 2010.

1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Witam czy przyglądaliście się kiedyś co jest wyryte na ścianie za Pegorino na końcu gry? NIEE otóż wg mnie jest to wyryta rzymska "5" (V) która oznacza zapowiedź GTA V.

Natomiast czy słyszeliście co Niko mówi po napisach końcowych? No właśnie ja też jestem ciekaw i założyłem po to ten wątek jakie angielksie zdanie wypowiada a może ktoś wie jeśli tak to niech je zacytuje.pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MistrzuAl.Capone

MistrzuAl.Capone Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gta zawsze słynęło z pobocznych misji paczek i jakiś tam innych bonusów tak zwanych smaczków
    zawsze satyryczne poczucie humoru i dobry klimat to jest GTA
    sadze ze gta 5 nie bedzie jeszcze przez 2 lata narazie benda nas bombardować dodatkami
    a jak zrobia bazę bez błędów to wydadza 5 bo sterowanie aut z tym miekim zawieszeniem to totalna klapa w wąskich uliczkach jest sie taranem kosząc przechodniów i inne auta

4. ALMI

ALMI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Masz na myśli jakiś znaczek, który znajduje sie na statule wolności?
    Bo tam zabojasz Pegorino jeśli wybierzesz zemste.
    Wydaje mi sie, że na końcu Niko mówi, że życie jest ciężkie bla bla bla...

Wczytywanie...

Poleć forum