1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciekawostki w GTA V

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Piki, Wrzesień 18, 2013.

1. Piki

Piki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Witajcie,

W tym temacie zachęcam do wypisywania ciekawostek/smaczków na jakie trafiliście podczas gry. Nie zadawajmy tu pytań czy można to i tamto, po prostu zbierzmy to co udało nam się zaobserwować.

Może ja zacznę:
    1. Taksówkę wzywamy "strzałką w prawo" (wiecie co mam na myśli). Jak się zatrzyma to niestety znowu mamy bezwzględne pierwszeństwo nad innymi, czyli pasażerowie wysiadają i my możemy zająć ich miejsce lub... ukraść taksówkę, oczywiście. Czyli tak jak w poprzedniej części.

2. Podchodząc do kogoś na ulicy i wciskając "strzałkę w prawo" zaczynamy niewinny dialog z pieszym, po czym jak powtórzymy tę czynność to zaczynamy tego człowieka wyzywać, ubliżać mu. A ludzie reagują różnie - jedni ignorują i odchodzą, inni rzucają się do bicia, a inni... wyciągają telefon i dzwonią po policję, a my dostajemy "gwiazdkę" i po nas jadą :)

3. Do zmarłych przyjeżdża karetka. Nic nowego. Ale jak przyjadą to próbują go ratować, a potem piszą akt zgonu. Niestety później go zostawiają na ulicy i wracają do karetki.
    PS: Agresja ludzi się trochę zwiększyła w nowym GTA. Jak poszedłem za lekarzem do karetki i blokowałem mu drzwi stojąc przy nich tak, że nie mógł ich otworzyć (nie ma już przenikania postaci przez drzwi - szacun!), to po kilku próbach wejścia wyszli do mnie obaj z rękami do bicia.

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Dodam ukryte rzeczy do zebrania/wykonania:
    - 50 listów
    - cele do wyszukania w ramach Łowcy Głów,zlecane od Maud
    - 50 częsci statków kosmicznych
    - 50 unikalnych skoków

CIekawostki:
    1.Im więcej mamy pieniędzy tym więcej nam zabierają w szpitalu jak zginiemy
    2.Można spotkać konwoje-furgonetki z pieniedzmi (wysadzamy tylne drzwi w samochodzie lub zabijamy konwojentów

4. desupl

desupl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jest jakiś bonus za wykonaie 60 przelotów samolotem pod mostami.

5. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ukryte:
    -30 części statku podwodnego
    -30 części odpadów podwodnych

Ciekawostki:
    -pływające pod woda można znaleźć walizki z pieniędzmi (od 5.000 do 30.000).
    -pod woda jak i w na ziemi można napotkać wyjątkowe bronię które pokażą się w ammu-nation po prawej stronie na ścianie. Są darmowe.
    -plywajac pod wodą może nas gryźć rekin przez co giniemy - i dostajemy osiągniecie.
    -chodząc po pustkowiach może nas zabić zwierzę - puma a w nocy wilk.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  6. Punisher

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Daj namiary na takie bronie

Ciekawostka:
    - przed misją Lestera "Multibójstwo" wydajcie wszystkie pieniądze na akcje Debronaire cos tam wszystkimi bohaterami. Zarobimy wtedy więcej niż zainwestujemy

7. pawellos99

pawellos99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wciskając prawy krzyżak otwieramy dach w samochodzie (o ile pojazd ma taką możliwość)

8. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Kazdy z bohaterow ma inna karykature telefonu - iOS, Android, Windows Phone

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

9. mako1993

mako1993 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema nie wiem czy to ciekawostka ;D ale chodzi mi o to jak zmieniam postac to na kazdej postaci jest napisana liczba czyli ilosc dostepnych misji i zawsze mam liczbe 1 nawet jak juz na mapie nie mam żadnej misji ;/ wiecie ocb ???

10. pawellos99

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Często po prostu mamy już aktywowaną jakąś misję np. znajdźki albo przygotowanie do napadu. Warto wtedy zajrzeć do smsów albo maili.

11. Punisher

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Tych napadów całych jest tyle co kot napłakał albo jeszcze mniej,w balona nas zrobili żetakie planowania wielkie miały byc,napady,a tu 2-3 na krzyż

1 osoba to lubi.
  12. Piki

Piki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Ciekawostka: poruszałem się Michael'em białym odpowiednikiem Hammera niedaleko okolicy Franklina. Następnie przełączyłem się na Franklina czyli znalazłem się na tych jego slamsach. Idąc ulicą spotkałem przejeżdżającego Michael'a. Tym samym autem, tak samo ubranego. Zatrzymał się, wysiadł i powiedział, że jest teraz trochę zajęty i pogadamy później. ;)

13. pawellos99

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po ukończeniu fabuły zadzwoniłem do Michaela i Trevora. Spotkałem się z nimi i zrobiłem rozpierduchę. Oni zginęli.

14. humz0r

humz0r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nawiazanie do GTA IV:
    jezdzac sobie po miescie natrafilem na przypadkowe zdarzenie - podwiezc dwoch gosci napadajacych na sklep, a ktorzy... zapomnieli o samochodzie do ucieczki. Okazuje sie, ze jednym z tych dwoch jest Packie McReary, znany z GTA IV. Podobno mozna go pozniej uzyc jako czlonka zespolu podczas napadu, ale jeszcze nie mialem okazji.

15. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Potwierdzone po wykonaniu tej mini misji Packie jest dostępny do późniejszych napadow

Wyskrobane na Xperii L

16. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jak w ostatniej misji wybierzesz zamordowanie Trevora dostaniecie jego kase na pół, a jak zabijesz Michaela to Lester przekazuje jego dole rodzinie

17. fernando90

fernando90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    SNC
    Jak się gra na giełdzie i ma się pewność że dana akcja spółki pójdzie ostro w górę,np. po misjach od Lestera to najlepiej wykorzystać cały kapitał i wykupić akcje zaraz po misji wszystkimi bohaterami,wtedy każdy się nieźle obłowi.:encouragement:

18. Aska123PL

Aska123PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Czernica
    W Radiu Pop non stop, grają m in. Rihanne czy CORONA:D a także w radiu Los Santos gdzie grają rap, leci numer, który grali w GTA SA też w radiu Los Santos:D Ciekawostka nr. 2 to jak w początkowych misjach zadzierałam z Vagosami i była strzelanina to później o tym w radiu mówili:D:D

19. Damianoo95

Damianoo95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opole
    1. Po którejś z misji wysadziłem franklina pod domem (Michaelem) I szybko przełączyłem sie na Franka. Wychodzę z domu patrzę, a Michael sie zaciął i idzie w miejscu co chwile mówiąc: skończ juz gadać czy coś. Podszedłem do niego a on jak mi wyje**ł to sie pokazał "zgon" :D.
    2.To jest chyba już znane ale napisze. Biegnąc wciśnij X (skok) i od razu B (uderzenie). Postać straci kontrole nad ciałem i będzie giętka jak guma co pozwoli na wykonywanie ciekawych akrobacji ) salta itp. :p

20. poverbit

poverbit Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak w jednej misji kradniemy samochód to on się nazywa JB 700 i ma działa i katapulte. Widać nawiązanie do Jamesa Bonda. Po misji wjezdzamy do garażu a na ścianie wyświetlona jest lista samochodów atramentem na ultrafiolet a to już z filmu 60 sekund :D

21. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    bijąc się na pięści z przechodniami, wyciągniemy broń, to nasz przeciwnik sie wystraszy i ucieknie :)

Wczytywanie...

Poleć forum