1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ciepły Xbox pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez karoxan, Sierpień 1, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. karoxan

karoxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam Xboxa 360 w wersji Jasper i u dołu xboxa w mniej więcej w miejscu CPU jest ciepły a z wentylatorów leci letnie powietrze ale kratka za wentylatorami jest ciepła na pewno cieplejsza niż spodem konsoli oraz sciana na którą dmuchają wentylatory też jest ciepła.
    I teraz tak czy wymieniać pastę ?? niedawno kupiłem (używka) i zastanawiam się czy jest wszystko ok i czy nie trzeba wymieniać pasty.
    Jakie macie propozycje ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Grzać się musi, jak wszystko.
    Wymieniać pasty nie musisz, chyba że tym się uspokoisz. Z kurzu można wyczyścić ewentualnie

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum