1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

City Interactive pracuje nad nowym projektem. Nie uwierzycie z kim...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Wrzesień 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Firma City Interactive ogłosiła, że nawiązała współpracę z niemieckim studiem Deck13. Duet stworzy zupełnie nową grę action RPG, w pracach nad którą uczestniczyć będzie pewna osoba doskonale znana polskim graczom. Mówiąc szczerze ta informacja to MEGA BOMBA.
    Jak poinformowali przedstawiciele City Interactive, wraz ze studiem Deck13, firma ta pracuje nad RPG-iem akcji, który trafi na PC-ty i konsole w 2013 roku.

Będzie to pierwsza produkcja rodzimej firmy z tego gatunku. W związku z tym City Interactive postanowiło zatrudnić osobę, która ma w nim doświadczenie. Producentem wykonawczym nowego projektu został - uwaga! - Tomasz "Eto'o" Gop, który do tej pory był „twarzą” Wiedźmina 2: Zabójcy Królów. Gop opuścił jednak szeregi CD Projektu tuż po wydaniu nowych przygód Geralta.

O nowej grze nie wiadomo jeszcze praktycznie nic. Po stronie City Interactive jej produkcją zajmuje się warszawski oddział firmy.

źródło : City Interactive pracuje nad nowym projektem. Nie uwierzycie z kim... / CD-Action - City Interactive

2. Lotnik421 Xbox One

3. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Tytuł artykułu rodem z wp...

Dobrze, że kolejny RPG. Ja osobiście uwielbiam RPG, i nigdy ich za dużo dla mnie :)

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No nie ... normalnie nie uwierzyłem, chyba dlatego że nawet nie wiem co to za studio -_-

Poza tym normalne że to Tomasz Gop ;) Widać że typek wie jak zakręcić się za kasą ;)

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dobrze że Tomasz Gop nie odszedł z branży, jak on będzie sprawował piecze nad grą to źle nie będzie : )

@Up, lepiej CI niż Techland : p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum