1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CK3 Problem...

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mentes, Luty 7, 2010.

1. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    Witam mam pewien problem,otóż wczoraj jak robiłem flasha napędu po podłączeniu ck3 i włączeniu go było tak:

Na płytce Xecuter dioda pali się na czerwono czyli tak ma być to wiem.

Następnie na igle(CK3 PROBE) powinno być tak,że jak jest ck3 uruchomione i nigdzie igły nie przykładamy to się świeci dioda niebieska na ck3 a jak się przyłoży np do punktu R707 to zapala się zielona a jak się odłożę to gaśnie zielona i ok tak ma być,a mój problem polega na tym,że wczoraj mi się komp zacinał i 5 razy robiłem flasha i wysuwałem wsuwałem tackę itp poprzez ck3 i tak coś się porobiło z ck3,że jak włączę go to od razu na ck3 probe na igle świecą się dwie diody zielona i niebieska,a wcześniej tak nie było ino niebieska się świeciła,i cały czas się świeci,ale klucz normalnie się da zczytac i teraz tak w czym może być problem? bo pamiętam gdzieś kabelek nacisnąłem palcem i zielona zgasła i było ok a teraz świecą się obie diody na ck3 probe,proszę o pomoc.

A co do Xecuter CK3 Lite to jest to fabrycznie nowy zestaw.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    @up

Wczytywanie...

Poleć forum