1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CLAN BeRGeR ReKRuTaCJa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kibbek, Lipiec 18, 2009.

1. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    BuRGeR

Rekrutacja Klanu BuRGeR
    Szukam najlepszych graczy którzy potrafią grać
    A z ligami nie wiem jak tam będzie postaram się jak najczęściej ale nie obiecuje zależy to też i od tego forum i od inny stronach klanowych
    Wymagania:
    -headset
    -wiek od 13lat
    -komórkę :D jak by coś y trzeba wysłać :D
    -i być normalną osoba która potrafi i żartować nie wyzywać i dobrze grać

Chętni pisać w tym temacie!!
    Jeżeli będę się wahał co do wstępu osoby do klanu przetestuje ją na XBL

CoD 5 :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Cóż klan...ja bym się pisał na dołączenie do drużyny. Nie napisałeś jakie gry cię interesują :]. Ja się zastanawiam na występem drużynowym w Gears of War na turnieju, więc chętnie zgrałbym się z ekipą 4 osobową i pykał w GoW'a po sieci. Ale na pewno nie zamierzam zakładać nowego konta albo zmieniać GT żeby dodawać sobie jakieś inicjały klanowe bo jest to bez sensu i nie interesuje mnie maniakalne granie i zwycięstwo za wszelką cenę, ale dobra zabawa.

4. randoomek

randoomek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Wlasnie jakie gry ?? Jezeli forza2, burnout paradise, fifa09 to ok

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Jak coś to ja sie piszę na Burnouta lub PGR4. Teraz jadę na wakacje więc na live dopiero za 2 tygodnie ale zapa możesz wysłać :)

6. owned444

owned444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bp/anglia
    pisal chyba ze cod 5 a tak do tematu to moze bym sie pisal w coda gram dosc czesto + map pack 2 . jak gram? mysle ze dobrze w sumie ratio kill i dedow o czyms swiadczy. musisz mi podac info ile osob li jaki prestige maja . moj wiek 18 headset oczywiscie a kom not avaible bo jestem obecnie w angli . gram po 18 jak wroce z roboty no chyba ze mam offa

7. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Teraz dopiero dopisał że CoD 5 ;). Wcześniej zapomniał o tej najważniejszej informacji. Tak czy siak...ja bardzo chętnie zagram z osobami w Gears of War na turnieju forumowym. I szukam 3 osób z którymi dałoby rade stworzyć drużynę. Ale dobra bo nie o tym temat jak ktoś zainteresowany to pisać na PW.

Wczytywanie...

Poleć forum