1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Clash Of The Titans - OPINIE.

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez trzepak, Maj 25, 2010.

1. trzepak

trzepak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Witam.
    Gra pojawila sie w sieci i jak zwykle prosze o wyrazanie opinii o niej. Gra jest na podstawie sredniego filmu wiec moze to ona sie wybije?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kolotek

Kolotek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pograłem godzine - i .... Grafika wygląda jak z PS2 naprawdę , grałem na full HD 40' i takiej okropnej grafiki na xboxie jeszcze nie widziałem , ale to nic , jedziem dalej - system walki wygląda tragicznie no jak w Gothicu , fabuła ? - ekhm nie zauważyłem czegoś takiego w tej grze ...

4. mC__

mC__ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    j/w
    gorszego crapu chyba dawno nie widziałem - film był wporządku i miałem nadzieje że gra bedzie chociaż przeciętniakiem, jednak szybko się przekonałem że jest inaczej. Grafika - yyy widać że robione na szybkiego, system walki - miał być chyba slasher ale coś nie wyszło. Ogólnie nie polecam, wypaliłem, pogralem godzinke i płyte wrzuciłem na sam spód żeby tylko nie patrzeć na grę.

5. dzerry

dzerry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja się przekonałem do tej gry i zaczynam nawet ja lubić. Grafika fakt nie najlepsza. System walk banalnie prosty - takie właśnie chyba powinny być slashery ?. Początkowo odczucia jak koledzy wyżej, ale po dotarciu do Calibosa gra zaczyna nabierać smaku. Walki z bossami są naprawdę ciekawe/frustrujace ;) . Generalnie coś miedzy N3 a Ninja Gaiden ;)

6. zukkiller

zukkiller Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    gra przeznaczona dla dziewczyn, bo moja to szaleje za tym gatunkiem gier :) lol :) ale mi tez sie podobal ogolnie .

Wczytywanie...

Poleć forum