1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Classic a live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Compton, Czerwiec 22, 2011.

1. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Witam ! :d
    Dzisiaj przeglądając gry zobaczyłem grę w dwóch wersjach: jedna w prawym górnym rogu miała napis classic a inne xbox live.. jakie są różnice między tymi grami ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. famous182

famous182 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    poprostu Live to typowe pudełko do gry a classic to starsze gry które przeszły do Classyki Xbox'a np Gears of War :)

4. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    tzn. za bardzo nie zrozumiałem ? to nie ma żadnej różnicy ?

Chodzi dokładnie o Battlefield Bad Company 2 nie wiedziałem że to już klasyka ;p

5. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
  6. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Chodziło mi bardziej o taką różnice:

http://ii.alatest.com/product/600x400/6/d/Battlefield-Bad-Company-2-Xbox-360-0.jpg

http://merlin.pl/Battlefield-Bad-Company-2-Classic_Electronic-Arts,images_big,15,DGX07608035.JPG

Posiadam wersje classic i nie mam pojęcia dlaczego pisze inaczej na innych pudełkach. Dziś nie mam dostępu do gry bd miał dopiero jutro po południu wtedy przetestuje, jednak wydaje mi się że rozgrywka online jest możliwa, chyba że autora gry nie chciało się zmienić menu bo jest coś takiego w menu jak "Xbox Live" i mp. Jednak zanim mogę wejść w tą zakładkę to prosi mnie o aktualizacje gry która może ściągnąć. No nic jutro ściągnę i zobaczę czy jest to możliwe

7. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    one się tylko różnią wyglądem pudełka reszta jest taka sama

8. Jarek Konin

Jarek Konin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Compton wystarczy odwrócić pudełko z gry i zobaczyć czy jest napisane, że można w sieci grać :)

9. Compton

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    multi jest takie samo tzn. chodzi normalnie itp. widocznie różnią się tylko pudełkiem ale nie wiem po co takie coś wprowadzać...

Wczytywanie...

Poleć forum