1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cliff Bleszinski przestaje cackać się z graczami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 21, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Zapomnijcie o łatwych grach w jego wykonaniu, zaczynając od wyżyłowanego do granic możliwości Gears of War: Judgement.

Mieliście wrażenie, że ostatnie Gears of War - nawet na poziomie Insane - dało się przejść z zawiązanymi oczami oraz jedną ręką zajętą operacją na otwartym sercu? Najwyraźniej takie odczucia ma sam Cliff Bleszinski, który obiecuje dostarczyć grę zdolną sponiewierać każdego samozwańczego pogromcę Locustów.

Zatem skończyły się żarty. Jeśli ktoś podnosząc poprzeczkę wzoruje się na Dark Souls to można założyć, że śmierć stanie się częstszym elementem Gears of War: Judgement, niż zwyczajne przeładowanie broni.

Ja tam nie mam zupełnie nic przeciwko, tym bardziej, że to jeszcze doda uroku rozpaczliwym zmaganiom w kooperacji. Tak trzymaj Cliff!

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wreszcie nacisk na poziom trudności a nie na grafikę, poziom HARD w niektórych grach to śmiech na sali...

4. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Coś w tym jest... super przeładowanie i insane można gładko przejść.

@down:
    W bestii dużo zależy od mapy i zgrania ;]

5. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ostanio się trochę zdziwiłem jak w 5 osób bestie na wariacie przeszliśmy w 15 minut o.0

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Bardzo dobrze. Wydaje mi się, że serie gow można było zamknąć na trzeciej części. No ale skoro chcą już robić prequel, to wysoki poziom trudności przyciągnie mnie bardziej niż sama marka.

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Kiedy ostatnio jakaś gra wymagała ode mnie czegoś, hmm ..... Oj nie pamiętam takiej gry z ostatnich lat, taki skok jak jest teraz pomiędzy poziomami trudności, to przydało by się z 10 takich skoków.

8. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja tam nie lubię się denerwować przy grach, wolę niski poziom trudności w fpsach

9. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Polać mu!

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Raczej nie" że gra nie sprawi, że się spocicie". Raczej żeby nie sprawiła, iż pad rozwali się o ścianę, bądź razem z telewizorem :D

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Od pocenia się to są inne dużo bardziej przyjemne rzeczy :) Ale co do rzucania to faktycznie, jak trafi się jakaś strasznie uparta gra, to jest taka ochota rzucić tym padem w TV.

Wczytywanie...

Poleć forum