1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Clon Cd problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez end11, Marzec 18, 2008.

1. end11

end11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc mam problem a mianowicie zaladowalem plik .dvd do clona i wybralem predkosc 2.4x no i zaczyna sie nagrywanie i w trakcie nagrywania predkosc zapisu 0x i po okolo 15 min wyskakuje ze nagrane a plyta pusta lecz juz nieda sie naniej nic nagrac> Pomozcie jak nagrywac w clon cd

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri001

Piri001 Guest

Odp: Clon Cd problem

Nie nagrywaj clonem tylko Imgburnem .

4. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

powiem ci tak clone jest bardzo dobrym programem więc twój problem mógł wyskoczyć z 2 przyczyn albo robiłeś coś na kompie(nie wnikam co :) ) bo clone cd jest uczulony na takie akcje albo po prostu trafiłeś na trefną płytkę bo clone tak o sobie po prostu nie zrobi ja nagrywam tylko clonem cd i jest git

ps. mała rada nie nagrywaj imgburnerem (shit jakich nie mało) tylko clonem bo obraz gier na x360 jest właśnie robiony clonem i on go najlepiej zobaczy i odczyta

ps2. to jest moje zdanie i nie zamierzam się tutaj z nikim kłócić bo rozmowa nie miałaby
    sensu ;)

5. end11

end11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

problem rozwiazalem plik image.dvd byl pusty. ale pojawil sie problem z predkoscia daje 2,4x a nagrywa mi z predkoscia 4x i skacze do 3,6x mozecie cos na to poradzic [imgburn to samo sie dzieje z predkoscia]

6. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

ja na clone cd zawsze ustawiam max prędkość i zawsze idzie mi 4x albo 8x na verbach potrafi stanąć na 6 ale wszystko działa jak należy

Wczytywanie...

Poleć forum