1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Clone CD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GosciuxDx, Grudzień 16, 2013.

1. GosciuxDx

GosciuxDx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z programem Clone cd poniewaz gdy go zainstalowalem i go wlaczam to sa szare okienka i jak chce wlaczyc nawet nagrywanie to nic sie nie dzieje a chcialem nagrac gre i pytanie co mam zrobic zeby chodzil prosze o szybka odpowiedz z gory dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ściągnij IMGBurn. Tym programem nagrasz grę spokojnie.
    Jeżeli natomiast chcesz zostać przy clone to spróbuj reinstall zrobić.

4. GosciuxDx

GosciuxDx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja wiem ale mi chodzi dokladnie o gta v bo jak nagrywam img burn to sie niby wypala bez bledu ale przy weryfikacji jakis blad wyskakuje i jak sie wgrywa na xboxa to prz 2035 staje dlatego chce sprubowac clone cd.Instalowalem juz 4 razy i nic moze ktos ma jeszcze jakis pomysl?

dodam ze jak sie pokazuje ten dziennik zdarzen to pisze szukam urządzen SCSI/ATAPI... i tez nic sie nie dzieje

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum