1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Clonecd nie widzi pliku .dvd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez anips, Luty 16, 2010.

1. anips

anips Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kato
    Bardzo proszę o pomoc !! ....Jak w temacie, nie mogę wypalić płyty przez cloncd nie widzi on pliku dvd ( pisze , że nie może otworzyć pliku layerbreake=1913760 , nie można odnaleźć określonego pliku ) . Problem pojawia się przy każdym obrazie ( nawet przy obrazach , które już kiedyś nagrałem ) . Nie wiem jak rozwiązać ten problem ;/ . Chciałem również zapytać czy bezpiecznie jest zawsze patchować obraz na wave 2 nawet jeśli mamy nowszy ixtream ..... za odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. anips

anips Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kato
    widzę , że tu zaglądacie ale czy ktoś umie mi coś doradzić ??

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Sprawdzasz obraz gry w abgx360 ? Spróbuj odinstalować i zainstalować od nowa inną wersję clonecd lub : Spróbuj nagrać innym programem np. Xbox backup creator nie potrzebuje on pliku *.dvd do wypalenia płyty , tu masz ten program ( Hotfile.com: One click file hosting ) lub imgburn , choć tego programu nie polecam bo potrafi wywalić dziwne błędy podczas nagrywania . Paczowanie ma sens przy starszych ixtremach . Na 1.61 nie potrzeba paczować gier bo każda gra odpali a na 1.6 najlepiej używać activate.iso

5. anips

anips Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kato
    niestety ale nie umię sprawdzać abx - jeszcze nie doszedłem do tego :) . jakiś link mogę prosić z tematem ... p.s. no ale czy sam plik .dvd mógłby być niewidoczny przez cloncd jak iso bylo by zepsute ?? , poza tym nawet nie widzi mi gier które już kiedyś wypalałem

6. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
  7. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Jak masz okienko z wyborem plików to w prawym dolnym rogu pokazuje jakie rozszerzenia plików ma wyświetlać - zmień na wszystkie i będziesz miał Twoje .dvd

8. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
  9. bendet22

bendet22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zacznij nagrywac ImgBurn duzo lepszy jest

10. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Xbox Backup Creator jak kolega wyzej napisal i tylko on :D jest to program stworzony wlasnie po to aby nagrywac plytki na Xa takze daj sobie spokoj z Clone CD :p A co do ABGxa to lepiej sie naucz bo zal plytek troche, no chyba ze msz tyle kasy :)

Wczytywanie...