1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CM Punk vs John Cena, czyli 12 minut gameplayu z WWE' 12.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez norbert910, Sierpień 15, 2011.

1. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Lubicie patrzeć na wyginających sobie ręce i kopiących się po twarzy wirtualnych mięśniaków? Cóż, Krystian Pudzianowski powiedziałby: „dawajcie na ring!”.
    Nie zamierzam jednak pisać o tym, jak bardzo przemyślaną i rewelacyjnie skomponowaną kompozycją jest wspomniany utwór duetu "Pudzian Band", który pewnie zresztą i tak bardzo dobrze znacie. Zamierzam pokazać Wam kilkanaście minut gameplayu z WWE 12.

Na filmiku można zobaczyć pojedynek zawodników znanych jako CM Punk i John Cena, a także posłuchać, co na temat gry mają do powiedzenia jej twórcy. Wyposażeni w typowo amerykański luz panowie opowiadają m.in. o systemie sterowania i bolesnych zagrywkach, z których w grze będziemy korzystać.

Źródło: •• CM Punk vs John Cena, czyli 12 minut gameplayu z WWE 12

Mi osobiście podoba się: nowy wygląd pasa WWE Championship, płynniejszy system walki i poprawiona fizyka lin.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Animacje poprawili. Modele wrestlerów tak samo. Tłum nadal wygląda szpetnie (chociaż trochę go poprawili). Nie podoba mi się że podczas odliczania nie ma numerków 1..2..3 (aż tak to nie razi ale mogłyby być). Nadal podczas wykonywania jakiegoś ruchu, że przeciwnik jest w powietrzu nie idzie go wyrzucić z ringu bądź na linie.

Ogólnie wygląda lepiej ale zbytniego WOW nie odczuwam jak na razie. Chociaż na pierwszy rzut oka chyba poprawili się na +, co do ostatniej części. Ale tego się nie dowiem póki sam nie zagram..

4. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Można ustawić w opcjach. Ja w svr 2011 sobie ustawiłem. Tam też na pewno będzie można.

Wczytywanie...

Poleć forum