1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co bardziej polecicie ;)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fortis, Luty 11, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fortis

fortis Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam takie pytanie - bo sprzedałem starego xboxa 360, i mam sporo kasy. I zastanawiam się, czy kupić przerobionego jaspera czy ps 3 slim ? Co bardziej polecacie ? I nie sugerujcie się sentymentem do poszczególnych konsol.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hesperide

Hesperide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    Grałem na oby dwóch i stwierdzam - Xbox wygrywa, choć sam jestem fanem sony ^^. Kup nówke Jaspera i ciesz się multi. Oczywiście oryginały koniecznie bez przeróbek. ;D

4. fortis

fortis Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To znaczy jak bym brał x'a to tylko i wyłącznie ze względu na możliwość przeróbki :)

5. sebakwiatek89

sebakwiatek89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    a jak mamy doradzic nie sugerujac sie sentymentem do ktorejs z nich? jak ktos lubi x'a to powie zebys wybral jego, a kto woli ps3 to jego poleci :D ja bym polecil (obiektywnie :DD ) x360, no chyba ze myslisz przyszlosciowo i zalezy Ci na Blu-ray... chociaz nie wiem czy ceny filmow spadna do normalnego poziomu-mowie o nowosciach :)

6. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ja właśnie też sprzedałem xboxa i pod koniec marca zamierzam zakupić nową konsolę. Również będzie to xbox. Z PS3 spędziłem dużo czasu, miałem je u siebie 1,5 miesiąca, a także grałem u kolegi wiele razy i dla mnie jest to słabsza konsola. Dlatego zostaję przy X0, nie przerabiam i cieszę się LIVE :)

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Mulimedia: PS3
    Gry: Xbox

Ja korzystam z ps3 głównie jako odtwarzacz blu ray, ale i gry są fajne. Np. takie Uncharted 2 to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Niestety nie mogłem przetestować polskiej wersji językowej (mieszkam w stanach), ale od kolegów z polskiej sceny wiem że gra jest super spolszczona.

8. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    PS3 jak i xbox 360 ma sporo wad jakże i zalet. Jeśli chcesz oglądac filmy w blu ray i grac w jakąś grę od czasu do czasu to kup PS3.
    Jeśli nie jesteś maniakiem filmów a gier i chcesz miec dobrą jakośc i wybór gier to kup xbox 360. Dodam tylko że PS3 nie można przerobic. Wybór należy do ciebie.

9. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Gdyby ludzie kupowali konsole tylko po to żeby grać na piratach to w ogóle by nie bylo konsol.

10. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Fajnie tylko może kogoś nie stac na wydawanie po 200zł na gry co miesiąc, są inne wydatki. Jak bym mieszkał w New Yorku tak jak ty to też było bym mnie stac na każdą oryginalną grę.

11. Zoax

Zoax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po pierwsze nikt ci nie każe wydawac po 200 zl
    Na allegro za 30-50 zł spokojnie znajdziesz ( nawet nowe gry przed roku ).
    Jest multum świetnych tytułow które niekończą sie po 10 h badź maja multiplayer.
    Ja osobiście teraz fallouta 3 męcze i pogram w niego przynajmiej do połowy marca (po 2h godziny na dobe) wychodzi mniej niż 30 zł na miesiąc.

A na temat
    PS3 darmowa gra online, możliwośc płacenia polską kartą kredytowa,wbudowane wifi i blueray,mniejsza awaryjność,
    bardziej multimedialna konsola, możliwość wgrania linuksa

Xbox cena,cena gier (zwłaszcza uzywanych bo nowe są w tej samej cenie),
    natal na wrzesień, lepsze pady :)

Mozliwości graficzne obu konsol sa podobne.

Mam nadzieje ze choc troche pomogłem.

12. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    XBOX360 dalej się z technologią jasper psuje (E74) wystarczy poczekać do końcówki 2010 r. i XBOX360 się znowu skończy. Mało 120zł? Mam za to Bayonette na PS3 . XBOX360 nie jest warty swej ceny...
    (blu-ray 150/210zł droższy, bluetooth (80zł) wi-fi (120zł) procesor 8 rdzeni (200zł).

13. AOK#MazuR

AOK#MazuR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    z nienacka .
    Ja powiem tak :
    Wybrałbym Xboxa360 nie ze względów sentymentalnych.
    Uzasadniam :
    Xbox360 :
    -cena
    -dobre tytuły gier (więcej niż na ps3)
    -tańszy pad
    -możliwość szybkiej wymiany dysku
    -możliwość taniej przeróbki rzędu ok 50 zł
    PS3 :
    -Blue ray (jeżeli masz cierpliwość i myślisz już baaardzo głęboko w przyszłość)
    -Darmowa gra przez sieć
    i to by było na tyle.
    Reasumując na razie można przerobić tylko Xboxa360, chodź krążą już spekulacje ze w PS3 też złamali zabezpieczenia. Ale Tobie chodzi głównie o przeróbkę także chyba już masz wszystko czarno na białym (do słowie) .

14. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Procek 8 rdzeni w którym max sa wykorzystane 3-4 reszta jest używania do przetwarzania dźwięku i innych pierdół więc żadna rewelacja ;) Jak Twoim zdaniem xbox nie jest wart swojej ceny to PS3 jest o przynajmniej 100 razy za drogie do oferowanych przeznie możliwości. Jak dobrze trafisz masz wersję Elite w cenie 880 zł i masz więcej bajerów niż w PS3 (nie zapominaj o YLOD(Yelow Led Of Dead) w PS3) Żadna konsola nie jest idealna ale argumenty PS3 jest lepsze bo ma procesor z 8 rdzeniami są śmieszne . Udowodniono że te 8 rdzeni = 3 rdzenie w xboxie więc nie ma czym szpanować. Nie jestem jakimś fanboyem bo wcześniej posiadałem PSX, PS2 i PS3 z którego przesiadłem się na klocka dobrze wiedząc o RRoD ale nie żałuje bo mój klocek śmiga bez zastrzeżeń i oferuje multum frajdy jak dla mnie więcej niż PS3 bo do odtwarzania filmów mam DVD :p Przyznam Uncharted 2 aktualnie rządzi na konsolach ale tylko do czasu pokazania się Crysisa 2 :p No i zagrać z kumplem w Gears of War 1,2 bezcenne ;)

15. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chciałbym zaznaczyć, że PS3 udało się złamać i da się grac na kopiach.

pozdrawiam

16. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To już drugi temat w którym to piszesz. JESTEŚ PEWNY? Bo że GeoHot coś nakombinował to wiadomo, ale do kopii chyba jeszcze daleko. Poza tym - co to zmienia. Jak Xbox to Xbox. :)

17. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Więc tak. Z tego co wyczytałem to PS3 zostało złamane, ale jak twierdzą oficjalne portale nie do końca lub wcale, a podobno jest już kilka gierek, które śmigają jako kopia zapasowa, więc jakby nie patrzeć to widać, że progres w poczynaniach hakerów systematycznie idzie na przód, więc to tylko kwestia czasu, aż PS3 podzieli los poczciwego Xbox'a. :)

18. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odroznij „podobno” od „na pewno”. ;)

19. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    podzieli nie podzieli.

Wiesz moze czemu tak dlugo lamali ps3. Nikomu sie nie chialo ze wzgledu na blueray.
    Jedna plyta czysta kosztuje 40 zl. Nagrywarki tez nie sa tanie.

Pozatym do pelnego zlamania to jeszcze kupa czasu.

20. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    ja bym wybrał na Twoim miejscu Xboxa ;] fakt ze na PS3 grasz za free na necie ale konsoli Sony nie przerobisz :p

21. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W dziale off-topic masz PS3 vs Xbox360

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.