1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co bardziej się opyla...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szymon9, Listopad 27, 2010.

1. Szymon9

Szymon9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie,co bardziej się opłaca kupić MEGA 4800mAh PLAY CHARGE + KABEL DO ŁADOWANIA (1330733726) - Aukcje internetowe Allegro czy to 2450 ENERGIZER AA R6 PROMOCJA NAJTANIEJ (1327211730) - Aukcje internetowe Allegro .Co dłużej trzyma?Co się opłaca?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bardziej sie oplaca te energizery kupic. Nie dosc ze tansze to jest to sprawdzona firma. A ta podrobka play&charge to niezbyt dobry wybor... Energizery Ci dluzej posluza.

4. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Ja zainwestowałem w ładowarkę firmy hama z 4 akumulatorkami AA Digital 2600 i przy dziennym graniu około po 6h czasami więcej ( mam jeszcze 2 braci którzy też lubią potłuc) to 1 para trzyma około 1,5 tygodnia.

5. Szymon9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A te energizer'y trzymają długo ?I jak z nimi jest jak się wytracą to trzeba kupować nowe?

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Witam nie wiem jak energizer'y ja mam podobny zestaw(+ ładowarka) z Duracella i naprawdę jestem pod wrażeniem trzymają nawet 3 tygodnie kiedy gram po 4-5 godzin dziennie mam 4 akumulatorki więc praktycznie gram bez przerwy zestaw kupiłem za jakieś 35zł w Saturnie więc nie było to dużo polecam takie rozwiązanie.Pozdrawiam

7. Szymon9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak ci się rozładują to podłączasz tylko do ładowarki i znów śmigasz na konsoli?

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja bym brał akumulatorki, posłużą ci nie tylko do pada ale i do aparatu, pilota czy co tam jeszcze masz :)

Wczytywanie...

Poleć forum