1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co będzie lepsze do 360tki?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez patryk878, Luty 5, 2010.

1. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.

Niedługo mam zamiar kupić nowego Xboxa i wpadł mi pomysł czy lepiej nie grać na moim monitorze. A więc tak:

To mój TV: Samsung LE19R71B (911676521) - Aukcje internetowe Allegro
    Przyznam, że jakość na tym TV nie jest zniewalająca ale to on jest u mnie w pokoju a w salonie jakoś grać nie lubię choć TV milion razy lepszy.

To mój monitor: Monitor Samsung SyncMaster SM 913V (906123481) - Aukcje internetowe Allegro
    Monitor jest bardzo dobry do PC ale nie wiem jak z Xboxem.

Do monitora zakupiłbym taki zestaw:

KABEL GOLD DO XBOX 360 VGA HD AV POZLACANE KONCOWK (896480403) - Aukcje internetowe Allegro

Adapter RCA/Chinch - MiniJack Żeński !! KONSOLEX (906502431) - Aukcje internetowe Allegro

Tak więc na czym będzie mi się lepiej grać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marinox

Marinox Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Lepiej będzie ci grać na TV gdyż będzie lepsza jakość i większy obraz.

4. ZorGeReR

ZorGeReR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łuków
    popieram kolegę wyżej, nie zastanawiaj się pod TV będzie lepiej

5. Matizo

Matizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    A ja uważam że jak już zakupiłeś ten zestaw pod monitor to nie widzę przeszkód żebyś nie mógł przetestować sobie i na monitorze i na TV wtedy chyba sam najlepiej podejmiesz decyzję :)) Jak ci będzie pasowało tak sobie pograsz :) Pamiętaj że możesz zmieniać Rozdzielczość na konsoli i jak ci nie bedzie pasowac to sobie popróbuj z innymi rozdzielczościami :))

6. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    chodzi o to ze nie zakupil. napisal "zakuilbym" czytaj ze zrozumieniem.
    ja proponuje ci najpierw podlaczyc pod tv i jesli nie spelni twoich oczekiwan sprobuj na monitorze ( 30 zl za kabel to nie az tak duzo a zeby przetestowac mozesz troche pograc bez dzwieku :))

7. patryk878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Na TV już grałem kilka miesięcy na starym Xboxie ale potem grałem na dużym LCD 29" i wszystko wyglądało ładniej i przede wszystkim było ostre. Właśnie chciałem zobaczyć czy na monitorze też będzie ostre bo na TV było niezbyt ładnie i niewyraźnie. Może ktoś gra na podobnej wielkości monitorze LCD i może coś powiedzieć?

8. brad1906

brad1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Co do kupowania tych kabli super extra pozłacanych, to mega lipa i ściema chciałbyś mieć , dobry obraz kup sobie kabelek big bena vga tam będziesz miał dopiero ostry obraz.
    Jak byś jeszcze czegoś nie wiedział wal na pw.

9. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Z tego co widzę to twój tv ma dvi czy obraz można przesłać cyfrowo, więc kup kabel dvi-hdmi i tak podłącz iksa do tv. Obraz będzie bez strat na jakości.

10. patryk878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Czyli obraz może być lepszy niż przez zwykłe kabel component? I chyba przy kupnie kabla cyfrowego nie trzeba wybierać najlepszych i najdroższych.

11. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    zdecydowanie na TV ale jak byś monitor LCD miał jakiś np kontrast 1:50000 to zdecydowanie poleciłbym ci monitor.

Wczytywanie...

Poleć forum