1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co by było, gdyby: Call of Duty od Gearbox

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Styczeń 12, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Twórcy Borderlands mieli okazje zrobić grę z kasowej serii Activision. Odmówili.

Dlaczego? Tłumaczy szef studia Randy Pitchford.

W tym przypadku nie było na to szans.

Z jednej strony szkoda, bo nawet przy trzymaniu się zasad Gearbox mogłoby trochę odświeżyć formułę serii. Z drugiej żadna strata, bo dzięki temu firma mogła się skupić na tak wspaniałych produkcjach jak Borderlands 2.

Swoją drogą ciekawe do kogo jeszcze zgłaszało się Activision z - wydawałoby się - propozycją nie do odrzucenia.

Via: Polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    stwierdzili że szkoda patelni na tego kotleta

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    odnoszę wrażenie że nie jesteś w stanie napisać nic bardziej konstruktywnego w danym temacie bo jesteś zwykłym hejterem i tyle, Twoje ciągłe wypowiedzi związane z kotletami, patelniami i innymi kulinariami zakrawają na kpinę. Może to wynik niskiego IQ albo po prostu czysta złośliwość - w każdym razie rzygać się chce na widok kolejnego tematu nadającego się do zamknięcia przez takiego trolla

##################################
    Edit a na dobrą sprawę jak się wczyta w treść pierwszego postu to panowie z GB mieli związane ręce i dlatego - zbyt mało możliwości, zbyt dużo wymagań związanych z tytułem.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jakby mieli stworzyć COD to:
    1. Musieli by użyć silnika graficznego z poprzedniego CODA i tego poprzedzającego poprzedniego i tego poprzedniego - uuu babe to by bolało :p
    2. Nawrzucać odpowiednią ilość skryptów nie przekraczających dany limit.

Wszystko razem zebrane musieli by mówić o super doper rewolucji, która nie miała by wcale miejsca :D więc z góry podziękowali :D. Kto by chciał grę robić według nakazanego szablonu.. gdzie tu fuN? :D

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Panie zonk...
    Ciekawe co bardziej konstruktywnego można napisać o COD'e?
    Myślę że Krawol aż nadto wyczerpał temat.

Butthurt ale nie wiem czemu, bo to przecież forum i każdy ma prawo do wypowiedzi.

P.S. faktycznie Acti nie dało by im pola do popisu...

7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Aaa tam, niech robia swojego borderlandsa, ja czekam na IW.

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Te teksty z odgrzewanym kotletem tak sie przejadły, że już chyba do końca życia nie rusze schabowego na obiad bo mi sie przypomną te wasze komentarze. Jak już chcecie trollować to wymyślajcie coś nowego chociaż.

9. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    dzięki, pierwszy raz tak napisałem i już uważasz mnie za hejtera i trolla. Szkoda że tekst pisany inaczej jest patrzony niżeli wypowiadany pół żartem, panie moderatorze :)

10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nasze komenty są adekwatne do poziomu produkcji ACTIVISION :)

1 osoba to lubi.
  11. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ech, nie chodzi mi o tego kotleta tylko że jednak takie teksty są.... męczące. żart powtarzany ciągle i ciągle przestaje śmieszyć a ciągnięty dalej wkurza i irytuje.
    wiesz że ten 'dowcip' z kotletem nie jest śmieszny ale jednak i tak go napiszesz- od tak sobie żeby porobić trochę burdelu bezsensownym postem....

ogólnie tylko i wyłącznie przez tego typu wypowiedzi na tym forum nie można założyć tematu o call of duty czy activision bo ktoś w końcu rzuci głupi tekst i po rozmowie. a czasem chciałoby się podyskutować

Twój tekst pisany nijak nie przypominał żartu, pewnie inaczej by się go wypowiedziało no ale jednak cóż. nie zaśmiałem się. pewnie mamy inne poczucie humoru, przykro mi

12. DarkDevil03

DarkDevil03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tylko, że Activision to nie producent, a wydawca. Kotletem można nazwać praktycznie każdą grę. Całą rzecz w tym, żeby użyć argumentów do krytykowania danego tytłu. Hejtować każdy głupi może.

1 osoba to lubi.
  13. lasyk

lasyk Banned

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Argumentów w przypadku tego ODGRZEWANEGO KOTLETA ( nie panie zonk nie to nie ma być śmieszne. To nie jest śmieszne, tylko tragicznie prawdziwe określenie czegoś, co od 3 tysięcy lat stoi w miejscu ) Podawać nie trzeba. Wystarczy pograć popatrzeć i argumenty i wszystko widać jak na dłoni.

14. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    NIE MACIE argumentow. Powiedz co jest dla ciebie odgrzewanym kotletem? Ze caly czas ten sam silnik? Bo co serie sie caly czas cos zmienia, bronie, perki,mapy, dlc, etc. Maja zmienic zeby sie nogami strzelalo czy co?
    Ale oczywiscie dla was sie nie zmienil silnik. Tak jak w bc2 z fb 1.5 dali wam 2.0 Wooooooo! Na prawde zalosne sie to robi.

15. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli wypowiedź Krawola uważasz za konstruktywną i że ta jedna wypowiedź wyczerpała temat to po prostu brak mi dalszych słów.
    forum służy do konstruktywnych wypowiedzi, równie dobrze mogę wypowiedzieć się w każdym temacie związanym z grą pisząc "kotlet. kotlet".
    chcecie się wypowiadać ? podawajcie jakieś konkrety, fakty, ARGUMENTY. a nie kotlety.... wiele mądrego można napisać o COD.
    można też napisać wiele głupiego. byleby rozwijało temat i dążyło do dalszej dyskusji.
    kotlet kotlet..
    płakać się chce

No właśnie to nie jest śmieszne. ALe prawdziwe też nie.
    Prawdziwe to nie jest, bo to, co raczysz nazywać kotletem udowadnia co roku jedną niezaprzeczalną prawdę:
    Ludzie chcą w to grać, kupować i się cieszyć tym kotletem - choćby nie wiadomo jak przypalonym. ilość sprzedanych kopii + zarobki ze sprzedaży kasują niejednych twórców równie wysokobudżetowych gier w których co roku jest 'co innego'.
    ROzumiem, że coś może być odgrzane i za dużo ale w czym Ci to przeszkadza skoro ludizom się to podoba i to pasuje ?
    kto lubi kotlety to sobie pogra z przyjemnością.
    kotlet kotlet........
    Silnik i grywalność zrobiły swoje - dają radę i to też udowadnia drugą rzecz:
    Ludziom naprawdę wiele do szczęścia nie trzeba. Chcą tego i to biorą.

a wiesz co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze ?

Z mojego punktu widzenia nie potrafisz dobrać odpowiednich słów, wygodniej jest napisać kotlet niż zastanowić się chwilkę dłużej nad zdaniem i pokazać że coś w tej głowie może siedzieć mądrego.
    Takimi tekstami przedstawiasz siebie i udowadniasz swoją... głupotę.

16. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Wchodzę w dział aktualności, patrzę "Co by było, gdyby: Call of Duty od Gearbox". Ten news może być ciekawy - Pomyślałem. Po przeczytaniu, wziąłem się za czytanie komentarzy no i jedyne co tu wyczytałem, to mamy tu smakoszy kotletów. Rozumiem, że można je uwielbiać, ale żeby aż z taką podnietą na XboxForum pisać (Głównie w tematach gdzie występuje Call of Duty)? Albo to ja pomyliłem fora z jakimś kulinarnym...

17. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    obstawiam ze bedzie w tym roku cod mw4 i bedzie to uwaga odgrzewany mielony !! huehheuheuheuhueh

18. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    No i na tym myślę zakończymy.
    Nie potraficie dyskutować - nie będzie dyskusji.
    żal

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum