1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co byście wybrali? :D

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shin, Listopad 18, 2010.

1. Shin

Shin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do Was pytanie bo mam zamiar sobie kupić gierkę i myśle nad Assassin Creed 2 Pl GODY i Red Dead Redemption. Lubię swobode w grze, zależy mi żeby gierka była dość długa ale zaznaczam że seria GTA mi nie podchodzi. A wy co byście wybrali? ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja polecam AC2 bardzo dobra gra .

4. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jesli ci gta nie podchodzi to jestes dziwny i zadan gra co wymieniles nie bedzie ci sie podobac
    pograj w rpg zawsze sa nudne i dlugie wrecz dla ciebie chyba stworzone

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    AC2 zdecydoawnie. jedna z lepszych gier na konsole wdg mnie. red dead redemption jest tez dobra gra ale troche sie ciagne i jest dosyc liniowy a do tego to GTA ale na dzikim zachodzie. assasins creed daje duzo wiecej frajdy i jest bardziej wciagajace.

6. Shin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziwny bo? Bo jakaś seria gier mi nie podchodzi to od razu dziwny? Wiesz, równie dobrze moge powiedzieć że jesteś dziwny bo lubisz GTA. Zresztą nie założyłem tego tematu żeby jakieś nastolatki w okresie dojrzewania wylewały swoje żale, tylko dla opini. A RPG akurat bardzo lubię, bo w nich trzeba sporo pomyśleć, myśle że dla Ciebie to bariera nie do przebicia.

Za reszte wypowiedzi dziekuje, zdecyduje się raczej na Assassina :D

7. Amelia

Amelia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Zdecydowanie AC2 jeśli chodzo o RdR to jak wyzej kolega napisał troche monotonne

8. Gripix

Gripix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    AC2 napewno Cie wciagnie ;):cool:

9. Rapido

Rapido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam assassin's creed 2 bo jest poprostu swietna, a red dead redemption jest dobra jesli chcesz pograc w necie

10. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    A jak dla mnie, w twoim przypadku nie brał bym żadnej tej gry. AS 2, straciło to co przyciągało w AS 1, straciło po prostu to coś np. skoki z kilku pięter nie powodują śmierci (ja stawiam na lekki realizm). Przejdźmy dalej, Red Dead Redemption - No niby wszystko dobrze, ale jeśli nie lubisz serii Gta, to ta gra na 100% nie podejdzie bo robiona przez to samo studio, no ale jeśli stawiasz na długość, to ta gra się nadaję.

Podaj typ gier jaki preferujesz, a gwarantuje że coś znajdziemy/znajdę :]

11. maniekcramp

maniekcramp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    assasin's * napewno lepszy ale jak lubisz swobodę to polecam naprawdę GTA:SAN ANDREAS chociaż nie wiem czy jest na xboxa ale tam jest swoboda.

12. DarkZozol

DarkZozol Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak już to AC 2

13. Dymkul

Dymkul Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bierz AC 2 ja bardzo się w nią wkręciłem RDD mnie tak nie wciągnęło :)

14. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jeśli ac2 straciło to,co miało ac,to nie kupuj go,bo jak dla mnie ac jest nudne i to monotonne jechanie na koniu przez 15 m.,żenada!!!

15. Shin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Preferuje RPG najbardziej :D Gry akcji, FPSy itp. Chce kupić dwie dobre gry, mam na to 250 zł. :)

16. Gears6542

Gears6542 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Seria Assassin's Creed to jedne z najlepszych gier jakie kiedykolwiek wyszły :) Jeżeli nie grałeś to zacznij od jedynki. W Red Dead Redemption też grałem ale to sobie skołuj po AC :p

17. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    RDR jak dla mnie strasznie nudna gra.....może dlatego że nie rajcują mnie takie klimaty jak dziki zachód.....AC za*****szcza gra ma bardzo fajny i dynamiczny klimat.

18. chomick32

chomick32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    RDR sobie odpuść. Jakiś taki dziwny klimat ma ta gra, że aż mam do niej nie smak. Poza tym gra monotonna, czyli po kilku godzinach nuudna, a co do długości, to jest długa, ale co z tego jak cały czas robimy to samo. AC jest fajne, dużo akcji, spoko klimacik, lecz jeżeli masz dostęp do LIVE'a brałbym coś pod multi, np. nowego COD'a, lub BC2, takie gry zapewnią Ci fun na długii czas po premierze.

19. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    To wiesz co... Weź spróbuj Mass Efectt 1/2 (mogę zrobić błąd w nazwie) gierka taka jaka Ci się podoba. Można sobie chwile pograć, scenariusz cholernie ciekawy i to samo animacje, spróbuj gothic'a przechodziłem wszystkie wersje i też ciekawe bo maja świetne scenariusze i dialogi.

To tak w skrócie, ale najbardziej kup Mass Efectt - Obie części świetnie ze sobą połączone i akurat zmieścisz się w cenie + może jeszcze jakąś grę kupisz ;]

20. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Jak chcesz grać zajebiśc*e długo bierz fallout 3 + wszystkie dodatki, nowego new vegas też ;)

21. Shin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje wszystkim za odpowiedzi! Dostęp do Xbox Live mam, dlatego celuje też w coś na multi. Zastanowie się nad wszystkimi propozycjami :) A jeszcze pytanko jedno, co myślicie na temat Dragon Age'a?

Wczytywanie...

Poleć forum