1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co dalej z X360, kurdebele?!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fazarro, Maj 27, 2013.

1. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trochę złamię konwenanse panujące w tym dziale i nie wkleję tu newsa z innego portalu.

Ale po tych wszystkich "hejtach i podnietach" dotyczących nowych generacji microsoftu i sony, osobiście się trochę zagubiłem.
    Zagubiłem się bo aktualnie dla mnie najważniejsze jest info co będzie dalej z konsolą, która już stoi u mnie na półce?

Jak długo będą wychodzić jeszcze tytuły na X360? Jakie to będą tytuły? Czy wszystkie? etc. etc.
    Jak długo będzie jeszcze wspierany przez Microsoft?

Szukam, szukam i w zalewie wszystkich niepotwierdzonych albo po prostu nieprawdziwych nie mogę odnaleźć żadnego takiego info.

Wiecie coś może?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Bo teraz najważniejsza jest przyszła generacja.
    Co do wydawania gierek na X360 i PS3 nie masz co się martwić. Na pewno w ciągu następnych 2 lat gierki będą wydawane choć X360 już nie będzie na pierwszym miejscu bo teraz czas na NEXT GENy

4. dziarkos14

dziarkos14 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No to prawda, 2 lata to będzie, z tym że będę wielkie różnice na konsolach, a za mniej więcej 3-4 to już tylko FIFY i PES'y ;)

Wczytywanie...

Poleć forum