1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co dokładnie czekać będzie na nas w demie FIFA Street?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez ROBI772, Luty 19, 2012.

1. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Choć wersja demonstracyjna ulicznej edycji serii FIFA pojawi się dopiero za 10 dni, już teraz wiemy, co dostaniemy. No właśnie, co?

Wśród potwierdzonych zespołów, które znajdą się w demie, znalazły się Manchester City oraz AC Milan, a także jeden zespół uliczny oraz Adidas All Star - ekipa, która jest bonusem w zamówieniach przedpremierowych. Wśród dostępnych trybów pojawi się 5-a side (tryb, w którym grają przeciw sobie dwa pięcioosobowe zespoły, mecz trwa 6 minut). Demo pozwoli także na rozpoczęcie rozgrywki w trybie World Tour, a osiągnięty w demie postęp będzie przeniesiony do pełnej wersji gry. Rozgrywka w tym trybie pozwoli także na odblokowanie trybu Freestyle Match, w którym w pewnym stopniu sami możemy określić zasady rozgrywki.

Demo pojawi się na PSN i Xbox Live 29 lutego, pełna wersja będzie dostępna w sklepach od 16 marca.​

źródło: Gamezilla​

Tylko proszę, nie piszcie w komentarzach że lepiej kupić verbatim, wiemy jakie są realia no ale..

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Manchester CITY?! No chyba sobie jaja robią. Kolejne demko bez mojego Man Utd :( Nie cierpię EA

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zawsze możesz grać Milanem, i łoić dupsko panom z City :)

A mnie ta cała Fifa Street nie kręci. Jak już piłka nożna, to tylko normalna FIFA. Jedyna FIFA Street w jaką grałem, to była trójka, i była ona bardzo ... średnia. Kolejny odgrzewany kotlecik, zero nowości, odcinanie kuponów. Ale takie gry przynoszą największe zyski dla wydawcy, więc ...

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up Eeeeeeh tam, Milan... demko pobiorę z chęcią i się zobaczy co tam ciekawego skuchcili chłopaki z EA Sports (co nie zmienia faktu że ich nie cierpię)

6. pablo55555

pablo55555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam nadziej ze w pełnej wersji nie zabraknie B.Dortmund .
    Błaszczem będę robić triki , Lewym strzelać bramki a Piszczek będzie czyścił wszystko z obrony

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    No 3 byla slaba, ale np. 2 duzo lepsza, nawet dla mnie czyli osoby, ktora nie lubi pilki noznej.

8. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie ważne jakie drużyny :D

Ważne, że w końcu zagram w grę której oczekiwałem od czasu jej zapowiedzenia :D

Wczytywanie...

Poleć forum