1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co dokupić by w pełni podłączyć monitor i głośniki?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tarojuko, Styczeń 17, 2010.

1. Tarojuko

Tarojuko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekło ;)
    Witam serdecznie!

Przymierzam się do zakupu XBOX'a z tejże aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=888849405. Razem z zakupem Xbox'a chciałbym od razu zakupić resztę kabli by w pełni podłączyć już sprzęt a nie latać potem po mieście i dokupować wink.gif

Dlatego chciałbym was prosić o pomoc:

1. Co będzie potrzebne do podłączenia mojego monitora? Mój monitor to NEC - LCD22WV jest on wyposażony w złącze analogowe D-Sub. Czyli jaki dokładnie muszę kupić kabel, by podłączyć monitor?

2. Druga rzecz do podłączenia do głośniki Creative 2+1. Co jest potrzebne by je podłączyć?,

Jeżeli ktoś nie przeglądał aukcji, to do aukcji są dołączone takie kable:

- Kabel Composite,
    - Przejściówka na złącze EURO,

2. Lotnik421 Xbox One

3. Byniak

Byniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A nie masz w monitorze wejścia HDMI??

4. Tarojuko

Tarojuko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekło ;)
    Nie, ten monitor nie jest najlepszej klasy ;) Kupiony z rok temu... Za 2-3mc kupię jakiś telewizor pod XBOX'a a na dzień dzisiejszy chciałbym podłączyć pod ten telewizor

5. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    ja mam zwykły kabel na vga + przejściówkę na DVI

Pozdrawiam

6. Tarojuko

Tarojuko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekło ;)
    Monitor mam ten podłączony do komputera przez przejściówkę HDMI... Czy taka sama przejściówka będzie pasowała do konsoli?

7. bartle

bartle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Jezeli w monitorze nie masz wejscia HDMI to kup kabelek VGA KABEL VGA DO KONSOLI XBOX360 sklep Białystok (882980491) - Aukcje internetowe Allegro, do podlaczenia tego do glosnikow bedziesz potrzebowal napewno przedluzacza chinch (jack - 2xRCA zenski) (chyba ze subwoofer stoi bliziutko monitora- 20cm)

Wczytywanie...

Poleć forum