Co dokupić?

Majonez

Użytkownik
Użytkownik
W tym tygodniu powinna przyjechać UPS'em nowa Arcade. To mój pierwszy Xbox, ale do czynienia z x'em już miałem sporo i wiem, że przyda się coś dokupić. Nie chcę jej flashować, bo chcę sobie pograć XBL.
Doradźcie mi, co dokupić(Pad i kabel HDMI to pewne :D i router(ale jaki w rozsądnej cenie oO))
Dzięki z góry.

PS. Tytuły gierek (na dwóch graczy :d) też się przydadzą :)

PS2. I jak to jest, bo moja kuzynka mówiła, że nie mogła grać XBL, bo "nie ma licencji na Polskę" Jak to wygląda
 

Davvido

Banned
Pad jest w zestawie. Kup dysk - najlepiej 60 GB. Nie za dużo, ale też nie za mało, a warto - i konsola będziesz ciszej chodzić i gry będą szybciej się ładować i wczytywać tekstury (różnica kolosalna w przypadku GTA). Do gry w sieci może jeszcze headset, wygodny fotel i jakieś*piwko. :) Live w Polsce nie ma, ale zakładasz konto na inny kraj i możesz normalnie grać.
 

Majonez

Użytkownik
Użytkownik
Ale drugi pad :D
A można zrobić jakoś HDD z takiej komputerowej 3,5 '' ?
Dzięki.
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Jak to arcade to dokupilbym dysk albo chociaz karte pamieci 512mb
 

karo7384

Użytkownik
Użytkownik
Cóż kolega Dejw powiedział za mnie wszystko.
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
dysk i hadset
 

Majonez

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki, do zamknięcia.
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Cóż kolega Dejw powiedział za mnie wszystko.
Skoro powiedzial za ciebie wszystko to po co spamujesz i nabijasz bezsensowne posty...??
 

karo7384

Użytkownik
Użytkownik
Skoro powiedzial za ciebie wszystko to po co spamujesz i nabijasz bezsensowne posty...??
A ty poco nabijasz posty, jeżeli moderatorom się to nie spodoba to usuną...
 

maclogan

Banned
Użytkownik
W tym tygodniu powinna przyjechać UPS'em nowa Arcade. To mój pierwszy Xbox, ale do czynienia z x'em już miałem sporo i wiem, że przyda się coś dokupić. Nie chcę jej flashować, bo chcę sobie pograć XBL.
Doradźcie mi, co dokupić(Pad i kabel HDMI to pewne :D i router(ale jaki w rozsądnej cenie oO))
Dzięki z góry.

PS. Tytuły gierek (na dwóch graczy :d) też się przydadzą :)

PS2. I jak to jest, bo moja kuzynka mówiła, że nie mogła grać XBL, bo "nie ma licencji na Polskę" Jak to wygląda
Co do grania online to oczywiście da się pograć . Wystarczy w konsoli w ustawieniach systemu zmienić kraj na np. UK lub USA i po problemie . Co do tytułów gier to zobacz parę tematów wcześniej był temat o grach dla dwóch i czterech graczy . Co do dokupienia czegoś do konsoli to oczywiście dysk twardy z 60GB ( rzecz właściwie obowiązkowa , szkoda że nie kupiłeś od razu z dyskiem twardym koszt byłby nieco niższy niż kupno osobno , w sumie nie chcę być złośliwy ale mogłeś kupić wersję premium , trochę droższa ale w ogólnym rachunku taniej wyjdzie niż dokupywać osobno dodatki do wersji Arcade ) no i jak chcesz grać z kumplem lub dziewczyną to przydałby się drugi pad .
 

Do góry Bottom