1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co? Gdzie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez S3BA, Lipiec 28, 2010.

1. S3BA

S3BA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Witam,
    na dniach zamierzam kupić XBoX360, mam już dość ciągłych bezsensownych i dorgich modernizacji komputera większość informacji oraz porad przeczytałem, dzięki czemu wiem, mniej-więcej na co chcę się zdecydować, jednak kilka pytań pozostało i tutaj zaczyna się Wasze zadanie.
    ---
    Pod uwagę biorę tylko nowe konsole, ponieważ tak jak większość pisze, wiadomo co się działo z konsolą, a przede wszystkim ma się pełną gwarancję.
    Konsoli nie będę przerabiał, nie jestem fanem grania w kilkanaście tytułów naraz.

Zastanawiałem się nad kupnem wersji Arcade, ale ... z czasem będę chciał rozbudować konsolę zapewne o dysk, Wi-Fi Adapter, czyli to co mają bogatsze wersje, czy czasami zakup wersji Slim nie wyjdzie taniej niż wszystkie dodatki + Arcade? Na Allegro można znaleźć wersje za 1000 zł. Średnio o ile, do jakiej granicy możliwy jest spadek ceny Slima na przestrzeni np. 2mc, bo może warto poczekać trochę na jakieś obniżki, szczególnie dlatego, że za te 1000zł nie dostanę żadnej gry w komplecie, czy może lepszą opcją będzie kupno wersji Elite? Chociaż moim zdaniem różnica 100zł między Elite a Slimem warta jest dozbierania.
    ---
    Gdzie najtaniej kupie nówkę Arcade, ceny nówek na Allegro zaczynają się od 670 zł, może polecicie jakiś sklep? Może w sklepach Slim dostane również taniej niż na Allegro?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TeX

TeX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli chcesz gra na oryginałach to bierz Slima ma dysk 250Gb no i WiFi ;). Radziłbym odczeka gdzies z miesiąc lub dwa tak dla pewności czy nowy xklocek działa tak jak pan Bill Gates chciał .. Oglądaj filmy na YT i czytaj posty na tym forum.

4. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
  5. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. Wistam

Wistam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Konsole do gier Xbox 360 w RTV EURO AGD
    Tu masz dość tanie wersje Arcade z kilkoma grami, a w jednym zestawie 3 gry i mikrofon.

Nie wiem jak zdecydujesz, ale ja czekam do świąt i biorę Slima.

7. S3BA

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Hmm,
    Właśnie Elite Vs. Slim niby za 900zł razem z konsolą mam gry warte 130zł, ale czy to jest argument który przebija kupno nowego modelu?
    Powiem szczerze, że po podliczeniu ile by mnie wyniósł Arcade, nawet w najtańszej wersji + dodatki (dysk, słuchawki, gry) to faktycznie Elite jest opłacalną inwestycją, teraz tylko jakiś porządny argument od Was dlaczego Elite a nie Slim i będę już szykował sie na zakupy w Vobisie.

8. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No nie wiem co by cię przekonało. Może to że wiesz ile ta konsola pożyje? Jasper to Jasper. Sprawdzony i wypróbowany. Ze Slimką jeszcze nic nie wiadomo. Może po roku padną jak muchy, a może będą nie śmiertelne?
    Xbox 360 4GB + 2 gry gratis - Konsola Xbox 360 Xbox 360 - Opis w RTV EURO AGD
    Nie wiem może to cię zainteresuje, ale nie wiadomo jakie dyski idą do SLima. Więc na razie nie dokupisz.

9. S3BA

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Slim ma jakiś mocniejszy procesor czy inne podzespoły (nie licząc pamięci wbudowanej, Wi-Fi i dodatkowych USB)?
    Slim posiada dysk 250GB - Elite 120GB, ile tytułów / dodatków zmieści się na takiej pamięci? Grając i tak na oryginałach myślę, że 250GB było by to porostu za dużo.

Na razie jestem za zakupem Elite.

10. Mikutek1234

Mikutek1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    opole
  11. S3BA

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Obejżalem kilka filmików na YT, poczytałem kilka zagranicznych stron o tematyce X360 i faktycznie za bardzo o awaryjności Slim nie można się jeszcze wypowiadać.
    Różnica między bogatym Elite a "gołym" Slim wynosi ok. 200zł, myśle, że jednak opłaca sie jeszcze teraz, nawet przy nowym modelu zainwestować w sprawdzonego Jaspera.

12. Kryptonian

Kryptonian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też miałem problem z poszukiwaniem nowej konsoli w możliwie najniższej cenie. Moje rozwiązanie: dni bez vatu w Media Markt, nowy Arcade Jasper 570zł. Jeśli chodzi o rozbudowanie o dysk, czekam 2 lub 3 tyg, ponieważ po wyjsciu nowego X ceny orgyinalnych dysków stanieją, gdyż do nowego X nie pasują. Rozważam oryginalny, gdyż zależy mi zachowac gwarancję.

Wczytywanie...

Poleć forum