1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co i jak?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez haxiu, Grudzień 4, 2010.

1. haxiu

haxiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A więć, Witam. Pewnie zaraz padną okrzyki: "czytaj", "szukaj", ale proszę o wyrozumiałość i pomoc.

Mam Xbox'a 360 Elite 120GB i napęd LiteON z 2009 czerwca(czyli chyba v1 jak mniemam".
    Xbox był przerabiany i mam iXtreme'a 1.7. I tu moje pytanie : Jak zupdateować bydlaka do LT+.
    Czy potrzebne są jakieś lutownice lub jakieś inne ustrojstwa bez których nie da rady?

Próbowałem wyciągać klucz, ale nie mogę, ponieważ Lo83info nie chce wyciągnąć. Robie wszystko tak jak tutkach ale nie wiem, nie idzie.

Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ixtreme 1.7 nie istnieje.
    Jak masz LT i nie posiadasz zapisanego starego fw/plików to musisz ciąć ścieżki i lutować.

Ew. jak robiłeś to przez jungleflashera, to sprawdź zakładkę mtk flash, przy modelu napędu powinien pojawić się podświetlony kluczyk, klikasz na niego i masz wszystkie dane.

4. haxiu

haxiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam, że dopiero teraz, ale wyjechałem.
    Hmmm wiem tylko że mam iXtreme najnowsze na litka. Facet mi przerabiał i nie wiem co on tam z nim robił i
    czym przerabiał ... Czyli z tego co widzę jedenym wyjściem jak skracanie jakiś tam scieżek :)

Dziękuje za pomoc

Poleć forum