1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co jest grane? Nie mogę wejść na niektóre strony.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HantezaPL, Styczeń 26, 2012.

1. HantezaPL

HantezaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam

Mam ogromny problem, otóż dzisiaj do godz 14 ładnie wszystko śmigało ale od następnego wejścia niektóre strony mi nie działają. Jest cały czas łączenie lub "nie odnaleziono serwera". Z początku myślałem że jakaś przerwa techniczna albo coś się stało z połączeniem jednak jak pytałem się na gg wszystkim osobom działają te strony które mi nie. Co mam zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    zapytać swojego admina czy siecią oki

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Zmień DNS na inne np 8.8.8.8 i 8.8.4.4

5. HantezaPL

HantezaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zrobiłem to właśnie przed chwilą i częśc wróciła do normy ale jedna dalej nie działa.

Wczytywanie...

Poleć forum