Co jest nie tak?

Skaii

Świeżak
Świeżak
Nagrałem NBA 2k10 na płytę, tylko najpierw spatchowałem go na wave 2. Po sprawdzeniu go agbx360, wyglądało to tak: http://img694.imageshack.us/img694/1809/29073664.png
Wszystko pisało valid, a że coś tam było złe ale agbx to naprawił uznałem że jest ok i nagrałem. Nagrało się bez problemów, wsadzam płytkę do Xbxoa a tam zamiast zagraj w grę pojawia mi się odtwórz DVD... Odtwarzam i pisze mi "żeby uruchomić tą płytę włóż ją do Xboxa". Sprawdziłem na PC jakie pliki są na płycie, są tam dwa foldery AUDIO_TS i VIDEO_TS. Czy da się z tym coś zrobić żeby działało na Xboxie?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jaki masz iXtreme?

Niepotrzebnie sprawdzałeś w abgx360 bo ten pewnie znów naprawił spatchowany obraz na wave3
 

Skaii

Świeżak
Świeżak
Po spatrchowaniu nie sprawdzałem już w abgx360. Mam iXtreme 1.51 a patchuje na wave 2 bo kumpel ma tego wcześniejszego.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No tak napisałeś w pierwszym poście jakbyś sprawdzał po spatchowaniu... Może zły obraz, bo u Ciebie nieważne czy wave3 czy wave2 to powinno działać
 

Skaii

Świeżak
Świeżak
Zły obraz? agbx360 powinien był to naprawić, prawda?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
daj log abgxa z płyty
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw sprawdzaj abgx przed patchowaniem, bo jak spatchujesz i znowu dasz do sprawdzenia to on przywróci pliki z Wave 3 lub Wave 4. I wtedy ci się nie uruchomi.
 

Skaii

Świeżak
Świeżak
Nie da rady dać skana z płyty... jak próbuję to otwiera mi zawartość.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Da radę

ABGX360 => tam gdzie masz napis "Files" wybierasz "Burned DVD"
 

Do góry Bottom