1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

co jest prosciej zrobic ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez p4bl0, Marzec 19, 2011.

1. p4bl0

p4bl0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej kupilem wczoraj konsole i mialem stara ktora mi sie popsula w tej co kupilem jest naped liteona v1 dg-16d2s a stary mam juz sflashowany i jest to vad6038 zapomialem firmy bo to bylo dawno i nie wiem co jest latwiej zrobic bo juz sie pogubilem czy przegrac key z liteona na ten drogi naped czy poprostu zflaschowac liteona ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    przegrywanie keya i flashowanie od nowa to ta sama operacja
    jak masz VAD..a to napęd Benq
    sflaszuj nowego liteona

4. p4bl0

p4bl0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co to jest ten VAD a musze cos ciac jakies sciezki czy da rade to jakos obejsc bo w tych toturialach wszedzie co inego pisze

Wczytywanie...

Poleć forum