1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co jest zapisywane na hdd xboxa?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez elessar, Luty 17, 2009.

1. elessar

elessar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. W przyszły poniedziałek kupuję Xboxa 360, najprawdopodobniej przerobionego z allegro. I mam taki problem: chce jak najmniej zapłacić za konsole, więc mam zamiar kupić wersje arcade, i tu moje pytanie: jeżeli nie mam zamiaru korzystać z internetu w xboxie 360, ani kopiować muzyki i filmów na hdd, to czy karta 256MB wystarczy mi na swobodne korzystanie z konsoli? nie za bardzo znam się na Xie, ale czy potrzebna jest wolna pamięć na coś oprócz sejwów z gier? jakieś patche do gier, o ile wychodzą na konsole (do tej pory grałem 6 lat na PC, więc nie wiem czy są patche do gier na konsole), aktualizacja oprogramowania konsoli itp.

PS. Wiem że do wersji arcade można dokupić HDD, ale jeżeli karta 256MB starczy do wszystkiego co jest niezbędne, to nie będę zainteresowany kupnem HDD w przyszłości.
    PS. 2 Na razie mam w pokoju TV CRT 14":( ale specjalnie do Xboxa mam zamiar kupić monitor CRT 22" za 100zł (nie kupię monitora LCD bo nie chce wydawać więcej niż 150 zeta, na coś co będzie służyło tylko do grania na Xie)
    w związku z tym mam pytanie do osób grających na Xboxie 360 na monitorach CRT: czy gra się komfortowo na takim monitorze? proszę też o kontakt gg w związku z moimi pytaniami: 16086239

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Karta 256mb do tego czego ty oczekujesz spokojnie wystarczy:) Patche są chyba, ale pobierane tylko przez xbox live. Chodzi mi głównie po głowie ten patch do gta co będzie.
    2. No komfortowo to raczej nie będzie, ale jeżeli chcesz grać, to Ci na razie musi wystarczyć. Kiedyś sobie kupisz LCD:)

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. na dysk w xboxsie nie skopiujesz ani muzyki ani filmów. (mozesz co najwyzej sciagnac taki film z netu ale placac za niego)
    2. za to na dysk mozesz kopiowac gry i chociazby tylko dla tego warto go miec
    3. patche i aktualizacje zazwyczaj mieszcza sie na memorke. do duzych patchy potrzebny jest dysk tak samo do dodatków (tzw DLC - np dodatkowe mapy czy poziomy)
    4. na monitorze 21 cali bedzie sie gralo srednio, ogolnie grafika nie bedzie zla ale bedziesz musial byc blisko tv i male czcionki beda nieczytelne.

5. elessar

elessar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z monitorem CRT to chodzi mi głównie o to czy wszystkie gry będą w pełni czytelne. A nie jak w dead rising na TV CRT(grałem u kuzyna na takim, telewizor CRT 21") , trzeba się ostro wysilić żeby przeczytać jakiś dialog, bo jakość samego obrazu na TV CRT jest dla mnie wystarczająca, i gdyby nie ryzyko że jest więcej takich nieczytelnych gier jak dead rising, to w ogóle nie kupowałbym monitora tylko grał na tym maleńkim TV CRT 14":)

A o patche do gier na konsole się pytam, ponieważ kuzyn ma na X360 LotR:BfME II, i jak mam więcej wojska to konsola straszne muli i tnie.

a skąd się bierze patche jak nie będę miał Xa podłączonego do neta? można ściągnąć z neta przez kompa? jak tak to jak to wgrać na Xa?

Wczytywanie...

Poleć forum